Advert

Fortrans 10 adet treyler aldı

İstanbul merkezli lojistik firmalarından Fortrans, 2017 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Tırsan'dan yana kullandı. Firma, 10 adet perdeli mega treyleri teslim alarak filosuna dahil etti.

Fortrans 10 adet treyler aldı
Fortrans 10 adet treyler aldı Admin
Bu içerik 3008 kez okundu.

Daf-Tırsan tarafından Fortrans'a satışı yapılan araçlar, Tırsan'ın Adapazarı yerleşkesinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Fortrans Uluslararası Taşımacılık şirketi ortaklarından Ertan Öztürk ve Orhan Naçar ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Daf-Tırsan Otomotiv'den ise Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek hazır bulundu.

REKABETÇİ FİRMA

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan global bir lojistik şirketi vizyonuyla 2008 yılında yola çıktıklarını açıklayan firma ortaklarından Orhan Naçar, özellikle Romanya, Bulgaristan ve Çek Cumhuriyetleri hattında söz sahibi olduklarını söyledi. 2016 yılında Bursa Ofisi'nin açılmasıyla birlikte sektördeki büyümelerinin biraz daha hız kazandığını ifade eden Naçar, şöyle devam etti: “Tekstil, otomotiv ve yedek parça ağırlıklı taşımalar gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Bursa ve Romanya’nın başkenti Bükreş’te depolarımız bulunmaktadır. Sürekli büyüyen ve rekabetçiliğini artıran bir firmayız. Müşterilerimizin beklentisini karşılamak için altyapımızın sağlam olması gerekiyor. Bu yatırım bize güç katacaktır ve bu sayede müşteri memnuniyetimiz artacaktır.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı