Advert Advert
Advert

Borusan 19 adet Ford Trucks aldı

Lojistik şirketlerinden Borusan, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Ford Trucks'tan yana kullandı. Firma, 19 adet Ford Trucks 1848T çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Borusan 19 adet Ford Trucks aldı
Borusan 19 adet Ford Trucks aldı Admin
Bu içerik 2137 kez okundu.

Ford Trucks bayii Otokoç tarafınadan Borusan Lojistik'e satışı yapılan çekiciler, Rahmi Koç Müzesi'nde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Borusan Genel Müdürü İbrahim Dölen, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan ve Türkiye Direktörü Burak Hoşgören ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Otokoç'tan ise Sultanbeyli Şube Müdürü Orhun Özkan'da hazır bulundu.

HİZMET ÇITASINI YÜKSELİYOR

Her iki markanın da uzun yıllardır iş birliği içerisinde olduğunu dile getiren Dölen, “Müşterilerimizin işlerinde çözüm ortağı olup, fark yaratıp fayda sağlamaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük endüstri kuruluşlarına anlık malzeme akışını tecrübeli operasyon ekibimiz ile tek elden gerçekleştiriyoruz. Kurum kültürümüzün bir parçası olan 6 Sigma yaklaşımı ve digital iş  süreçleri ile operasyonlarımızı sürekli daha iyiye götürmek için hem kendi içimizde hem de müşterimizle iyileştirme projeleri yaparak, katma değer yaratıyoruz. Ford Otosan’dan aldığımız  yeni araçlarımızla bu hizmetimizi daha da geliştirerek vermeyi sürdüreceğiz. Yüzde 100 Türk Mühendisliği ile üretilen Ford Trucks araçlarını Borusan Lojistik olarak kullanmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

HERDAİM MÜŞTERİNİN YANINDA

Borusan Lojistik’in entegre taşımacılık ve lojistik hizmetleriyle ülkemiz için önemli bir değer olduğunu kaydeden Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Ford Trucks olarak, lojistik sektöründe zamanlamanın ve hızın ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz. Bu noktada motor performansıyla, yakıt tüketimiyle, servis bakım aralığı ve toplam işletme maliyetlerinde sunduğu avantajlarla araçlarımız bu büyük projelerde her şartta Borusan Lojistik’in hizmetinde olacak. Bizler de Ford Trucks ekibi olarak, araçların teslimatından sonra da her koşulda yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak için yanlarında olacağız. Yeni araçlarımızın Borusan Lojistik’e ve projelerine hayırlı olmasını diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü