Advert Advert
Advert

Turizm de umutlar yükseldi

Turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Gürsoylar Turizm, sezon öncesi araç yatırım çalışmalarına ağırlık verdi. Firma, siparişini verdiği 2+1 Maraton otobüsünü teslim alarak filosunu güçlendirdi. Gürsoylar Turizm sahibi Ferhat Ünal, "2018 yılı turizm yılı olacak. Rezervasyonların artışı, umutlarımızı yükseltti" dedi.

Turizm de umutlar yükseldi
Turizm de umutlar yükseldi Admin
Bu içerik 3538 kez okundu.

Temsa bayii Antoto tarafından Gürsoylar Turizm'e satışı yapılan Maraton, Büyük İstanbul Otogarı'nda düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Gürsoylar Turizm sahibi Ferhat Ünal, oğlu Turan Ünal ve Temsa Satış Yöneticisi Sonat Demirci katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Antoto'dan ise Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar hazır bulundu.

İŞİNİ SEVEREK YAPIYOR

Gürsoylar Turizm sahibi Ferhat Ünal, "25 yıldır otobüsçülük alanında faaliyet gösteriyorum. Bu meslek bizde bir tutku haline geldi ve 3 yıl önce firmamızı kurduk. Yurtiçi ve yurtdışına turizm taşımacılık hizmeti veriyoruz. Zaman zaman da şehirlerarası firmalarda otobüslerimizi çalıştırıyoruz. Şu an 4 aracımız Türkiye Azerbaycan hattında çalışıyor. Yeni yatırımımız Maraton da bu hatta hizmet verecek. Egosu olmadan kendi çapımızda bir hizmet anlayışı belirledik ve bu doğrultuda faaliyetlerimize devam ediyoruz” dedi.

DAHA İYİ BİR YIL OLACAK

Turizm sektöründe yapılan çeşitli tanıtım ve organizasyonların meyvesini vermeye başladığına dikkat çeken Ferhat Ünal, şöyle devam etti; "Yılın ilk 3 aylık dönemine baktığımızda ülkemize gelen turist sayısı bizleri heyecanlandırdı. Sonra turizm bölgelerindeki rezervasyon artışlarını da göz önünde bulundurduğumuzda 2018 yılına yönelik umutlarımız artıyor. Turizm bölgelerine ciddi oranda turist geleceğini tahmin ediyoruz. Biz turizm taşımacılarının iş yoğunluğu  açısından da geçmiş yıllarda nazaran çok farklı bir yıl olacak. Yeni araç alımlarına yönelik gösterilen ilgi de bunu gösteriyor. Yoksa kimse durup, dururken borca girmez. Ama sektördeki ışığı görüp, borca girerek araç almaya yönelen birçok turizmci meslektaşımız var."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor