evden eve nakliyat

Advert Advert
Advert

Gökdenizler'in yatırımı Volvo'ya

Gökdenizler, gurup şirketlerinin lojistik faaliyetleri için 4 adet Volvo Trucks FH500 çekiciyi filosuna kattı. Bu yeni alımlar ile birlikte firma filosundaki toplam Volvo Trucks çekici sayısı 30’a yükseldi.

Gökdenizler'in yatırımı Volvo'ya
Gökdenizler'in yatırımı Volvo'ya Admin
Bu içerik 7379 kez okundu.

Volvo Trucks distribütörü Temsa İş Makinaları tarafından Gökdenizler Group'a satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Gökdenizler Group Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Gökdeniz ve Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka ile firma yetkilileri katıldı. Lojistik ve otomotiv başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Mersin merkezli Gökdenizler Group, uluslararası kara, deniz ve havayolu taşımacılığının yanı sıra Volvo Trucks Yetkili Bayii ve Teknik Servisi olarak da hizmet veriyor.

ALANINDA FARK YARATTI

Mutlak müşteri memmuniyetini sağlamak adına her zaman güçlü firmalar ile iş ortaklığı yaptıklarını dile getiren Gökdenizler Group Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Gökdeniz, “Lojistik faaliyetine başladığımız günden bugüne Volvo Trucks’dan hiç vazgeçmedik. Volvo Trucks ile hizmet verdiğimiz bölgelerde fark yaratıyoruz ve Temsa İş Makinaları ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki dönemlerde işbirliğimizin güçlenerek devam edeceğine inanıyorum” dedi.

GÜVEN VEREN FİRMA

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka ise, “Gökdenizler Group yerel ve uluslararası nakliyatta kendini kanıtlamış bir firma. Batı Avrupa’nın çeşitli ülkelerine gerçekleştirdiği lojistik faaliyetlerinde yer verdiği filonun tamamı Volvo Trucks araçlarından oluşuyor. Verdikleri servis hizmetleri ile de güvendiğimiz ve çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bir iş ortağımız. İşbirliğimizi güçlendirerek sürdüreceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü