Advert
Advert

Ovacık: Çözüm için güç birliği

İstanbul Esnaf ve sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz ile birlikte Esnaf Odası Başkanları İBB Yenikapı Avrasya tesislerinde TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı bir araya geldi.

Ovacık: Çözüm için güç birliği
Ovacık: Çözüm için güç birliği Admin
Bu içerik 5721 kez okundu.

Birlik Başkanı Faik Yılmaz’ın öncülük ettiği tarihi buluşmada Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Esnaf odaları Başkanları sektöre yönelik sorunların çözüme kavuşturulması için bilgi alışverişinde bulundular.

İstanbul ulaşım sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, sektörün sorunlarının çözümü için bütün tarafların aynı masa etrafından bir araya geldiğini belirterek, yaşanan sorunların yasal çözümü için Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu'nun görüş ve desteğine ihtiyaç olduğunu vurguladı. Kamu kurum ve kuruluşlarının da toplantıya katılımlarının önemli olduğunu belirten Ilıcalı, gerek özel sektör tarafında gerekse de kamu tarafında yaşanan teknik ve idari sorunların ifade edilmesini ve çözüme kavuşulması konusunda birlikte hareket edilmesinin yarar getireceğini söyledi. İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, milletvekili Mustafa Ilıcalı ile görüşerek milletvekilleri aracılığı ile bakanlıklara verilen dosyalarının çözümü konunda da destek talebinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu