Advert

ITT'nın yatırımı Tırsan'a

Likit taşımacılığında uzmanlaşan ITT Lojistik, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Tırsan'dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 20 adet Tank Konteyner Taşıyıcıyı teslim alarak filosunu güçlendirdi.

ITT'nın yatırımı Tırsan'a
ITT'nın yatırımı Tırsan'a Admin
Bu içerik 430 kez okundu.

Tırsan tarafından ITT Lojistik firmasına satışı yapılan araçlar, Adapazarı fabrika tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine ITT Lojistik Sahibi Tekin Öztanık, Genel Müdür Yardımcısı Didem Öztanık, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Nuhoğlu ile firma yetkilileri katıldı. Araçlar Zeynep Nuhoğlu tarafından Didem Öztanık’a teslim edildi.

TEST ETTİK, ALDIK

Tırsan’dan test aracı aldıklarını dile getiren ITT Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Didem Öztanık, bir yıl boyunca aracı test ettiklerini ve ondan sonra yatırıma karar verdiklerini söyledi. Test araçlarından istedikleri verimi aldıklarını aktaran Öztanık, “Yarı römorklarımızı Tırsan’dan sağlıyoruz. Tırsan’la birlikte büyüyoruz. 2018 yılının ikinci çeyreğinde planladığımız yüzde 30’luk büyüme kapsamında Tırsan’la yapacağımız iş birliği de bizim için büyük önem taşıyor” diye konuştu.

AYNISI TÜRKİYE'DE DE VAR

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ise konuya ilişkin şöyle konuştu: "ADR’li taşımalarda ve likit taşımalarda, yük güvenliği kriterleri önceden sadece uluslararası taşımacılık için söz konusuydu. Şimdi ise yurtiçinde yapılan taşımalarda da uluslararası standartlar var. Yurtiçi taşımalarda kullanılan araçlardaki standartlar ile bu araçlardaki verimlilik ve kaliteye baktığınızda Batı’da ne varsa Türkiye’de de var. Tırsan’ın varlık nedeni de bunu sağlamak. Ortada bir rekabetçilik, verimlilik ve hepsinden ötesi gerçek anlamda tüketiciye değer veren bir anlayış var. ITT Lojistik de bu bilinçle yatırımlarını yapan firmalarımızdan biri. Özellikle belirli bir alanda kalitesini artırması da bu anlamda çok önemli."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW’nin Karsan'a notu tam
BMW’nin Karsan'a notu tam
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak
Ek seferler 2 Eylül’e uzayacak