Advert

MESİAD sanayicileri ödüllendirdi

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) tarafından düzenlenen Yılın İş İnsanları Ödül Töreni ile ülke ekonomisine, istihdamına somut katkıda bulunan kişi ve kurumlar ödüllendirildi.

MESİAD sanayicileri ödüllendirdi
MESİAD sanayicileri ödüllendirdi Admin
Bu içerik 440 kez okundu.

MESİAD tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen ve ülkeye çevresel, ekonomik ya da sosyal katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Yılın İş İnsanı Ödül Töreni’ninin ana sponsorluğunu Volvo Trucks üstlendi. Mersin Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tören Mersin Valisi Ali İhsan Su, Çukurova SİFED Başkanı Süleyman Sönmez ile birlikte sanayi ve üretim dünyasından çok sayıda iş insanının ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.

Birçok sanayii kuruluşunun ve şirketin bulunduğu Mersin ili ve çevresi, diğer ülke sınırlarına ve limanlara yakın olması sebebiyle lojistik sektörü ve ülke ekonomisi için kritik öneme sahip bir bölge. Frigo taşımacılık ve uluslararası nakliye firmalarının birçoğunun merkezinin yer aldığı Mersin, Volvo Trucks için de kritik önem arz ediyor. Uluslararası nakliye sektörünün tercih ettiği, Volvo kamyonların amiral gemisi olarak anılan, Volvo FH serisi; performansı, dayanıklılığı ve yakıt verimliliğinin yanı sıra kullanıcısına sunduğu yüksek konfor ve güvenlik donanımları ile ön plana çıkıyor. Bunların yanı sıra Volvo kamyonların Euro 6 uyumlu olması ve ülkelere giriş çıkış standartlarına sahip olması büyük önem taşıyor.

Yılın İş İnsanı ile birlikte çevre ve katı atık, teşvik, girişimcilik, yatırımcılık da dahil olmak üzere toplamda 9 kategoride ödülün dağıtıldığı törende Volvo Trucks’a, hem törene hem de bölge ekonomisine katkılarından dolayı Mersin Üniversitesi Rektörü Ahmet Çamsarı tarafından Volvo Trucks Kamyon Satış Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi