Otomotiv
Giriş Tarihi : 18-11-2019 16:37   Güncelleme : 25-11-2019 10:47

Lüksün zirvesi

Hayattan zevk almayı bilen, başarıları ile göz önünde olan centilmenleri, kardeşlik bağıyla bir araya getiren Brothers ile “Inspiration Everywhere” mottosundan ilham alarak kişiye özel üretim ile hayalleri gerçeğe dönüştürenprestij ve lüksün simgesi Rolls-Royce, benzersiz bir iş birliğine imza attı.

Lüksün zirvesi

Birlikte çıkılan bu yolculuğun ilk adımı, her biri kendi alanında başarılarıyla ilham veren, Halit Ergenç, Zerrin Tekindor, Mirgün Cabas, Teoman Hünal, Zuhal Şeker ve Seçkin Pirim’den oluşan efsane ekibin, Haziran ayında Rolls-Royce’un Goodwood Güney İngiltere’deki evinde bir araya gelmesi oldu. Rolls-Royce’un bugüne kadar ürettiği en hızlı ve tarihindeki en güçlü sürüş deneyimini sunan Wraith modelini ünlü isimler, boş bir tuval gibi kullanarak Brothers’ın kardeşlik, centilmenlik, cömertlik değerleriniRolls Royce’un tasarımcılarıyla birlikte tasarıma yansıttılar. Centilmen ve cömert duruşun, asalet ve zarafet ile buluştuğu Brothers X Rolls-Royce Motor Cars birlikteliğinden doğan özel tasarım Wraith, 7 Kasım tarihinde Tersane İstanbul’da gerçekleştirilen özel bir gecede, seçkin davetlilere lanse edildi.

CENTİLMENLİK PRESTİJLE BULUŞTU

Brothers’ın İskoçya’da doğan iki asrı aşkın centilmenlik mirasını, her bir aracı, kişiselleştirilmiş zevklerle ve kullanıcının yaşam tarzından ilham alarak tasarlayan Rolls- Royce Motor Cars ve Brothers, bu iş birliği ile parmak izi kadar benzersiz bir tasarıma imza attı. Bespoke Brothers X Rolls-Royce Motor Cars modelinde,  dış tasarımda kullanılan kişiselleştirilmiş özel bordo renk, iç dizaynda viskinin amber renginden esinlenen koyu baharat rengi ile muhteşem bir uyum sergiliyor. Koltuk başlarında ve kapı eşiklerinde yer alan Brothers sembolü gibi özel dokunuşlar ve vizyonuyla var olanın ötesine geçme ilkesine sahip Rolls-Royce geleneklerini takip eden özenle düşünülmüş detaylar ise tasarımın ruhunu oluşturuyor. Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alan ve başarının tadının paylaşarak çıktığını bilen Brothers’ın centilmenliği ile dünyanın en iyi otomobil markası olan Rolls-Royce’un ayrıcalıklı özgünlüğü ve benzersizliği Bespoke BrothersXRolls-Royce Motor Cars modelinde bu kez bambaşka bir bütünsellikle hayat buluyor.