Teslimatlar
Giriş Tarihi : 23-10-2020 20:47   Güncelleme : 23-10-2020 20:47

Koçnak, filoyu güçlendirdi

ADR ve kuru yük taşımacılığı alanında faaliyetlerine devam eden Koçnak Lojistik, araç yatırımlarında tercihini Renault Trucks’tan yana kullandı. Toplam 142 özmal çekiciye sahip filosuna yatırım yapan Koçnak, 30 adet Renault Trucks T460 çekici alımı gerçekleştirdi.

Koçnak, filoyu güçlendirdi

Araçların teslimat törenine Koçoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Koçoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Caner, Koçnak Lojistik Şirket Ortağı Bayram Akkan ile KGL Taşımacılık Şirket Ortağı Selçuk Akkan katıldı. Törende Koçaslanlar Otomotiv Genel Müdürü Mesut Süzer ve Şube Müdürü Ahmet Sezer’de hazır bulundu.

FİLOYU GÜÇLENDİRDİ

Koçoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Koçoğlu, filolarındaki diğer araçlarla karşılaştırdıklarında 2-3 puanlık bir yakıt tasarrufu gözlemlediklerini belirtti. Kuru yük taşımacılığında yıllık araç başına 80-100 bin km, gaz taşımacılığında ise 120-135 bin km yol kat ettiklerini ifade eden Nevzat Koçoğlu, sağlanan yakıt tasarrufunun avantajına dikkat çekti. Nevzat Koçoğlu, “Var olan projelerimiz, aynı hatta artan bir potansiyel ile devam etti. Yeni iş geliştirme şansımız bile oldu diyebiliriz. Bu nedenle filomuzu güçlendirerek 30 adet Renault Trucks çekici alımı yaptık. Araçların yakıt tasarrufu kadar düşük bakım maliyetleri ve yüksek 2.el değerinden de oldukça memnunuz. Genç bir araç filosuna sahip olsak da bu kriterler bizler için önemli” dedi.