Teslimatlar
Giriş Tarihi : 25-11-2020 19:42   Güncelleme : 25-11-2020 19:42

Martı Scania’ya kondu

Düzce ilinin en köklü nakliye firması Mavi Martı Trans, filo yatırımını Scania ile yaptı. Şirket, siparişini verdiği 10 adet Scania R450 4x2 EB düşük şasili çekicileri teslim alarak filosuna ekledi. Yeni alınan araçlarla birlikte firmanın filosundaki Scania sayısı 11’e ulaştı.

Martı Scania’ya kondu

Doğuş Otomotiv tarafından Mavi Martı Trans şirketine satışı yapılan çekiciler, firma merkezinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Törene Scania Satış Yöneticisi Volkan Kahya, Mavi Martı Trans sahibi Sefa Çapar ve firma yetkilileri katıldı.

DENEDİ KARAR VERDİ

Scania performansını görmek için 1 adet araç aldıklarını ve bundan da oldukça memnun kaldıklarını belirten Mavi Martı Trans Sahibi Sefa Çapar, “Filomuzda başka bir marka çekiciler bulunuyordu. Araç alım planımız gündeme geldiğinde Scania’ya bakmak istedik ve bir tane aldık. Bu araçtan aldığımız performans, bizi yeni alımda Scania konusunda tereddüde yer bırakmadı. Düşük yakıt tüketimi, 300.000 km boyunca ücretsiz bakım anlaşması, sorunsuz Euro 6 motoru ve yaygın servis ağı da Scania’yı tercih etme nedenlerimiz arasında yer alıyor” dedi.