Teslimatlar
Giriş Tarihi : 26-11-2020 01:48   Güncelleme : 26-11-2020 01:48

28 Jest+ Bursa’da

Ulaştırma çözümleri geliştiren Karsan, Bursa’nın Kestel İlçesi’ne bağlı Barakfakih Beldesi’ne 28 adet Jest+ teslimatı yaptı. Törenle teslim edilen araçlar, halka taşıma hizmeti vermeye başladı.

28 Jest+ Bursa’da

Bursa Karsan Bayii Koçaslanlar Otomotiv tarafından Barakfakih Beldesi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne satışı yapılan araçlar, düzenlenen törenle teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş ve Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Araçlar Barakfakih ile Kestel şehir merkezi arasında hizmet verecek.

TOPLU TAŞIMADA JEST+

Euro 5 motoru ve 6 ileri şanzımanıyla başarılı bir performans ile yakıt ekonomisi sağlayan Karsan Jest+,  yüksek performansa sahip çalışkan motoruyla hem konforlu yolculuğun hem de en iyi verimin sağlanmasına yardımcı oluyor. Karsan Jest+, hesaplı bakım maliyetleriyle de rekabette avantajlar sağlıyor. Yüksek tırmanma kabiliyetinin yanı sıra yokuş kalkış desteği ve şerit takip sistemi ile kaza önlemede önemli avantajlar da sunan Karsan Jest+ ayrıca, herkes için kolay erişilebilirlik sunan alçak tabanıyla da ön plana çıkıyor. Karsan Jest+ düşük dönüş yarıçapıyla kentin kalbindeki en sıkışık trafikte bile en zor manevraların üstesinden kolayca gelirken, 10’dan 15 koltuk seçeneğine kadar uzanan farklı yerleşim alternatifleri ve öne bakan koltukları ile yolculara rahat bir seyahat sunuyor.