Teslimatlar
Giriş Tarihi : 02-01-2021 21:41   Güncelleme : 02-01-2021 21:41

Ersan Kargo Volvo aldı

Yurtiçi kargo taşımacılığı, uluslararası nakliye, akaryakıt taşımacılığının yanı sıra geniş ve donanımlı filosuyla öne çıkan Ersan Kargo, araç yatırımında tercihini Volvo’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 2 adet Volvo FH500 çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Ersan Kargo Volvo aldı

Temsa İş Makinaları karafından Ersan Kargo’ya satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Filosunda toplam 110 aracı bulunan Ersan Kargo, bu alımla birlikte filosuna ilk Volvo çekici ekledi. Araç teslim törenine Ersan Kargo Genel Müdürü Mesut Erdoğan ile Temsa İş Makinaları Satış Müdürü Ufuk Ulus ile şirket yetkilileri katıldı.

YAKITTA CİMRİ

Ersan Kargo Genel Müdürü Mesut Erdoğan, “İstanbul ve Trakya’dan Malatya, Elâzığ, Adıyaman, Diyarbakır, Tunceli, Bingöl, Kars gibi tüm Doğu Anadolu illerine karşılıklı kargo taşımacılığı yapan bir firmayız. Hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde kendi depolama ve dağıtım ağımız mevcut. Araçlarımızla, çift şoförlü olarak batıdan doğuya, doğudan batıya en hızlı kargo teslimatını yapmak için çalışıyoruz. Filomuza eklenen Volvo FH500 çekicilerin performansı, sağlamlığı ve Turbo Compound motorun yakıt ekonomisi ile daha da güçleneceğimize inanıyoruz” dedi.