Teslimatlar
Giriş Tarihi : 03-02-2021 18:33   Güncelleme : 03-02-2021 18:33

Isuzu Tetovo’da

Anadolu Isuzu’nun yurtiçi ve yurtdışı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Ar&Ge merkezinde geliştirdiği aracı Citiport 12, Kuzey Makedonya’nın Tetovo şehrinde hizmet vermeye başladı. Türkiye’de üretilip, Tetovo Belediyesi’ne 5 adet teslim edilen Citiport 12 araçların, önümüzdeki günlerde sayısının artacağı öğrenildi.

Isuzu Tetovo’da

Türkiye’de ticari araçlar konusunda en yaygın servis ağına sahip olan Anadolu Isuzu, ticari araç sektöründe hem teknolojiye uyum sağlayan hem de teknolojiyi yönlendiren konumuyla global bir marka olma yolunda hızla ilerliyor. Makedonya’nın Tetovo şehrinde düzenlenen teslimat törenine Kuzey Makedonya Maliye Bakanı Fatmir Besimi ile Tetovo Belediye Başkanı Teuta Arifi katıldı.

KONFORLU VE GÜVENLİ

Büyük metropol ve belediyelerin genel ulaşım ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan Citiport 12, “Toplu taşıma için ideal çözüm” konsepti ile hayata geçirildi. 2015 yılında “Avrupa’nın en konforlu ve ergonomik otobüsü” ödülüne layık bulunan Citiport 12, 300 HP güç ve 1200 Nm tork üreten Cummins motor ve mükemmel çekiş ve kusursuz bir sürüş deneyimi sağlayan ZF Ecolife tam otomatik şanzımana sahiptir. Alçak tabanlı platformu, geniş iç hacmi, yana yatma (Kneeling) özelliği ve kolaylıkla açılıp kapanabilen tekerlekli sandalye rampası ile tüm yolcular için engelsiz bir yolculuk sağlar. EBS, ABS ve ASR fren sistemleri, entegre retarder, hillholder, bağımsız havalı süspansiyonu ve entegre kapalı devre kamera sistemi sayesinde yoğun şehir trafiğinde sürücü ve yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmesine olanak sunar.