Teslimatlar
Giriş Tarihi : 16-02-2021 22:28   Güncelleme : 16-02-2021 22:28

Anadolu, Malta’ya girdi

Türkiye’nin otomotiv üreticilerinden Anadolu Isuzu, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği Visigo Hyper RHD ile İrlanda ve İskoçya’dan sonra ilk kez Malta yollarına çıktı. Geliştirdiği araçları ile global bir marka olma yolunda ilerleyen Anadolu Isuzu, Malta’ya 3 adet araç teslim etti.

Anadolu, Malta’ya girdi

Yeni güç aktarma organı, sorunsuz sürüş ve eğimli yollarda daha iyi bir çekiş gücü sunarken, 39 koltuk kapasitesine sahip Visigo Hyper, tıpkı tam boy yolcu otobüsü gibi mürettebatı ve yolcuları için yüksek düzeyde konfor sağlıyor.

GÜVENLİ VE KONFORLU

Yolcuların geniş ve lüks bir iç tasarımın tadını çıkardığı Visigo Hyper’daki; 26 VIP koltuk, tek dokunuşlu dijital ve entegre klima sistemi, gösterge panelinde 7 inç dokunmatik ekran ile tuvalet ve mutfak seçenekleri, konforlu yolcu koltukları ve premium konfor ekipmanları uzun mesafeli rotaları yolcular için eşsiz bir deneyime dönüştürüyor. Şık ve modern dış tasarımı ile 2018'de A’Design Platinium Award tarafından övgüyle karşılanan Visigo Hyper’ın tasarımı; ayırt edici ve aerodinamik görünümü, ayırt edilebilir park lambaları ve iyi aydınlatılmış bir yolcu bölmesine izin veren geniş yolcu pencereleri ile benzerlerinden farklılaşıyor. Konfor ve güvenliğin bir arada bulunduğu Visigo’da, sürücülerin de kullanımı en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.