Teslimatlar
Giriş Tarihi : 24-03-2021 23:37   Güncelleme : 24-03-2021 23:37

FSR, Sultan aldı

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan aracının teslimatlarına devam ediyor. Üstün özellikleriyle kısa sürede turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Sultan Comfort, FSR Turizm'in de tercihi oldu.

FSR, Sultan aldı

Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında trendleri belirlemeye, kurumların kazancını katlamaya devam ediyor. Otokar Bayi Ahmet Özfidan Otomotiv tarafından FSR Turizm’e satışı yapılan araçlar, törenle teslim edildi.

SORUN YAŞATMIYOR

Filosunu 6 adet Sultan Comfort ile güçlendiren FSR Turizm’in teslimat töreni Ahmet Özfidan Otomotiv Satış Müdürü İsmail Demir, FSR Turizm sahibi Durmuş Akyol ve Filo Müdürü Osman Çakır’ın katılımı ile yapıldı. Araç teslim töreninde açıklama yapan Durmuş Akyol, “Turizm ve personel taşımacılığı alanlarında kullandığımız Sultan araçlarımızda bugüne kadar sorun yaşamadık. Sultan Comfort, sahip olduğu özelliklerle hem kullanıcısına hem de yolcularına yüksek konfor sunuyor. Satış sırasında Özfidan Otomotiv'den, satış sonrasında ise Otokar Muğla servisinden çok memnunuz. Önümüzdeki dönemlerde de yatırımlarımız yine aynı markaya olacak ve işbirliğimiz uzun yıllar devam edecek” ifadesini kullandı.