Teslimatlar
Giriş Tarihi : 27-03-2021 00:52   Güncelleme : 27-03-2021 00:52

Otokar alan kazanıyor

Müşteri beklentileri doğrultusunda geliştirdiği Sultan Comfort ile sektörde konfor çıtasını yükseltip kazancı artıran Otokar, Nesgün Turizm’in de tercihi oldu. Yalova’da personel taşımacılığının yükselen isimleri arasında yer alan şirket, filosunu 10 adet Sultan Comfort ile güçlendirdi.

Otokar alan kazanıyor

Otokar, şirketlerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan Comfort ile turizm ve servis taşımacılığının gözdesi olan Otokar, son teslimatını Nesgün Turizm’e yaptı. Araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, 10 adet Sultan Comfort’u Nesgün Turizm’e teslim etti.

FİRMALARIN GÖZDESİ

Otokar Kocaeli Bayii Gaziantepli Kardeşler Otomotiv tarafından Nesgün Turizm’e satışı gerçekleşen araçlar, törenle teslim edildi. Araç teslim törenine Nesgün Turizm sahibi Ömer Eski ve ortakları Sinan Gündüz, Oktay Tunç ile Filo Müdürü Nuhi Tunç katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Gaziantepli Kardeşler’den ise Satış Yöneticisi Vedat Kaşıkçı hazır bulundu. Nesgün Turizm sahibi Ömer Eski, “Otokar’ı tercih etmemizin en büyük nedenleri arasında milli şirketimiz olması gelmekte. Sonra araçların tasarımı, kalitesi, konforu ve yüksek ikinci el değeriyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Ayrıca sektörün en çok tercih ettiği bu araçları filomuza katmaktan dolayı mutluyuz. Gaziantepli Kardeşler de tüm süreç boyunca yanımızda oldu ve bizlere her türlü desteği gösterdiler. Firma olarak önümüzdeki dönemde yapacağımız yatırımlar da yine aynı markaya olacaktır” ifadesini kullandı.