Teslimatlar
Giriş Tarihi : 27-03-2021 21:25   Güncelleme : 27-03-2021 21:25

40 çekicisi oldu

Aksaray merkezli KA Trans, 2021 yılı araç yatırımlarına ağırlık verdi. Gıda taşımacılığı yapan firma, tercihini Renault Trucks’tan yana kullandı. KA Trans, siparişini verdiği 40 adet çekiciden 5’ini teslim alarak filosuna kattı. Yeni alınan 5 çekici ile birlikte şirketin filosundaki araç sayısı 40’a yükseldi.

40 çekicisi oldu

Koçaslanlar Otomotiv tarafından KA Trans şirketine satışı yapılan araçlar törenle teslim edildi. Araç teslim törenine KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız, Renonun Müdürü Tolga Aykaç katıldı. Törende Koçaslanlar Otomotiv’den ise sahibi Mahmut Koçaslan ve ekibi de hazır bulundu.

TERCİH SEBEBİ YAKIT

KA Trans firma sahibi Bayram Yıldız, “Bolu merkezli çalışan pek çok firmadan, Renault Trucks çekiciler ile ilgili memnuniyetlerini öğrendik. Bu firmaların araçların özellikle yakıt tasarrufu, düşük arıza frekansı ve satış sonrası hizmetler konusunda bizlerle paylaştıkları bilgiler, alım kararımızda etkili oldu. Aradığımız araç özelliklerinin tamamını Renault Trucks çekiciler ile sağladık. Taşımamızın yüzde 60’ını Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine yapıyoruz. Bu doğrultuda ADR’li ve retarderli T serisi çekiciler ile istediğimiz performansı yakalayabileceğimize inanıyoruz” dedi.