Teslimatlar
Giriş Tarihi : 13-04-2021 18:26   Güncelleme : 13-04-2021 18:26

Eknak yatırım yaptı

İzmir merkezli Eknak Uluslararası Nakliyat, 2021 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Iveco’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 6 adet 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Eknak yatırım yaptı

Iveco’nun yetkilici satıcısı Meyeks Otomotiv tarafından Eknak Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan çekiciler, törenle teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Eknak Uluslararası Nakliyat yönetim kurulu üyesi Özgün Kapçı ve Iveco Bölge Satış Müdürü Cenk Demir ile firma yetkilileri katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Meyeks Otomotiv’den ise Satış Müdürü Osman Bayram ile ekibi de hazır bulundu.

TEKRAR DÖNDÜ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Özgün Kapçı, 2020 yılında başladıkları Iveco alımlarına 2021 yılında da devam ettiklerini söyledi. Kapçı, “Iveco ile uzun yıllar öncesinde çalışmaya başlamamıza rağmen son dönemlerdeki yatırımlarımızda çalışma şansımız olmadı. Yeni S-WAY model çekiciler ile birlikte aracı bizden önce satın alan kullanıcılarından aldığımız referanslar, markaya olan yakınlığımız ve İzmir’deki yeni yapılanma nedeniyle 8 adetlik yatırımımızda tercihimiz Iveco’dan yana oldu. İlk 2 adet aracımızı 2020 yılı içerisinde filomuza kattık. Araçları bir süre kullandıktan sonra 6 adetlik yatırımımızda da tercihimizi Iveco’dan yana kullandık. Hem şirketimize hem de iş ortağımız Iveco’ya yatırımlarımızın hayırlı olmasını dileriz” ifadesini kullandı.