Teslimatlar
Giriş Tarihi : 29-09-2021 22:09   Güncelleme : 29-09-2021 22:09

Kamyon aldı

Gıda ürünleri dağıtımı alanında hizmet veren Murat Lojistik, filo genişletme çalışmalarına ağırlık verdi. Şirket, şehirlerarası ve şehir içi dağıtım operasyonları için 100 adet Renault Trucks D kamyon alımı yaparak filosunu genişletti.

Kamyon aldı

Murat Lojistik, 4 bin 250 araçtan oluşun filosunu büyütmeye devam ediyor. Şirket son olarak yeni alımını yaptığı 100 adet kamyon ile araç sayısını yükseltti. Murat Lojistik, gelişen lojistik, e-ticaret ve kargo operasyonlarının önemi doğrultusunda artan talepleri de yeni oluşumları olan Murathan Jet Kargo ile karşılayacak.

ALIMLAR DEVAM EDECEK

Araçların telim töreninde konuşan Murat Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Celal Yüksel, bu yılın sonunda 1 milyar TL’nin üzerinde ciro hedeflediklerini söyledi. Ayrıca, bütçe planlarında 150 milyon TL’yi araç alımı için yatırım kaynağı olarak ayırdıklarını belirten Yüksel, “IT yatırımlarımızda yazılım, donanım ve siber güvenlik alanlarında 5 milyon TL üzeri yatırım gerçekleştirdik. İşimizin belkemiği filomuz olduğu için bu denli özenle sürdürdüğümüz yatırımlarımızda araç seçimlerimize önem veriyoruz. Renault Trucks D kamyonları ilk olarak 2020 yılında kullandık ve çok memnun kaldık. Bu nedenle alımlarımıza 100 araçlık yeni yatırımımızla devam ediyoruz. 2021 yılı sonuna kadar yeni Renault Trucks D serisi kamyonlarımızın sayısını 150 adete tamamlayacağız” dedi.