Teslimatlar
Giriş Tarihi : 30-09-2021 13:07   Güncelleme : 30-09-2021 13:07

Yılmaz çekici aldı

Mersin merkezli Yılmaz Uluslararası Nakliyat, filosuna bir adet 500S ve 11 adet R500 olmak üzere toplam 12 adet Scania çekici ekledi. Yılmaz Uluslararası Nakliyat ağırlıklı Avrupa ülkeleri olmak üzere kuru yük, yaş meyve sebze, donuk gıdalar ve ilaç taşımacılığı yapıyor.

Yılmaz çekici aldı

Yılmaz Uluslararası Nakliyat’a satışı yapılan çekiciler, Doğuş Otomotiv Scania Tuzla Tesislerinde yapılan tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Yılmaz Kal ve Şahin Kal ile Scania satış yöneticisi Volkan Kahya katıldı.

ZORLU ŞARTLARIN ARACI

Araç teslim töreninde bir açıklama yapan Yılmaz Kal, “Firma olarak Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya, Slovakya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye taşıma yapmaktayız. Ayrıca Türkiye üzerinden de transit olarak Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Irak’a her türlü kuru yük, ısı kontrolü gerektiren yükler taşıyoruz. Yılmaz Uluslararası Nakliyat olarak ADR donanım gerektiren yüklerin taşımasını da gerçekleştiriyoruz. Zorlu rotalardan taşımacılık güzergahımızda güvenebileceğiniz dayanıklı, güçlü ve tasarruflu araçlar gerekir. Tercihimizi, aradığımız tüm bu özelliklere sahip Scania’dan yana kulandık” diye konuştu.