Teslimatlar
Giriş Tarihi : 30-09-2021 13:59   Güncelleme : 30-09-2021 13:59

Filoda Yıldırım dönüşüm

Düzce merkezli Yıldırımlar Lastik Kaplama ve Lojistik, 2021 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihi Scania’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 16 adet R500 A4X2LA park klimalı aracı teslim alarak filosuna dahil etti. Firmanın kısa sürede araç filosunu Scaina yapacağı öğrenildi.

Filoda Yıldırım dönüşüm

1994 yılında makine sanayi ticaret şirketi olarak başlayan, 2011 yılında uluslararası nakliyat ve lojistik hizmetlerini de çalışma alanlarına ekleyen Yıldırımlar Grup, 34 yıla varan geçmişi ile Düzce’nin köklü firmaları arasında yer alıyor.

REKABETTE GÜÇLÜ

Yıldırımlar Lastik Kaplama ve Lojistik, yeni araçlarını kendi tesislerinin yer aldığı Kaynaşlı’da düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine Yıldırımlar Lastik Kaplama ve Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Yıldırım, Mehmet Yıldırım ve Veysel Yıldırım ile Scania Satış Bölge Yöneticisi Metin Bayrak katıldı. Teslimat töreninde bir konuşma yapan Ramazan Yıldırım “Filomuzda şu an 20 adet farklı markada çekici bulunuyor. Bugün teslim aldığımız Scania araçlar ile filoyu tamamen yenilemeyi ve Scania markası ile oluşturmayı planlıyoruz. Scania markası uluslararası taşımacılıkta rekabet gücümüzü yükseltecektir” dedi.