Teslimatlar
Giriş Tarihi : 30-09-2021 19:49   Güncelleme : 30-09-2021 19:49

Iveco ile hızlı çözüm!

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında lojistik hizmetler sunan NGL Lojistik, minivan araç filosunu 6 adet Iveco Daily yatırımıyla güçlendirdi. Minivan araçlarla müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sağladıklarını açıklayan şirketin ortağı Sefa Erol, bu alanda filo yatırımlarına devam edeceklerini kaydetti.

Iveco ile hızlı çözüm!

Norther Global Logistics’e (NGL) satışı yapılan araçlar, törenle teslim edildi. Halihazırda filosunda 100’den fazla özmal çekici bulunduran şirket, minivan filosunu da 6 adetlik Iveco Daily minivan araç yatırımıyla güçlendirdi. Şirketin bu yatırımla minivan araç sayısı 22’ye yükseldi.

TALEBE ANINDA CEVAP

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan NGL Lojistik ortağı Sefa Erol, Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında artan parsiyel ve hızlı taşıma talepleri doğrultusunda minivan araç yatırımlarına ağırlık verdiklerini söyledi. Erol, “Bu araçlarla 1300 kilograma kadar olan yükleri sınır kapılarındaki yoğunluklara takılmadan taşıyabiliyoruz. Bu sayede müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağladık. Yatırımlarımızı planlarken birden çok etkeni göz önünde bulunduruyoruz. Lojistik sektörünün geleceğiyle birlikte, müşterilerimizin talep ve eğilimlerini de takip ediyoruz. Güncel trendleri yakından izleyerek daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Son yıllarda küçük ihracatçıların artmasıyla birlikte parsiyel taşımaya olan talep ciddi anlamda arttı. NGL olarak bizde Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında hızlı lojistik çözüm arayan şirketlere alternatif çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.