Teslimatlar
Giriş Tarihi : 25-12-2021 21:45   Güncelleme : 25-12-2021 21:45

25 çekici aldı

Türkiye’nin yerli sermayeli sanayi gücü AKO Grup, bünyesinde faaliyet gösteren PETLAS, AKO Akü, Ako Jant ve AKO Lastik Kaplama şirketlerinin ticari hacminde düzenli yatırımlarla elde ettiği artışı, güçlü lojistik alt yapısı ile destekledi. Satın alınan 25 yeni çekicisi, AKO Lojistik birimi envanterine girdi.

25 çekici aldı

Üretimle büyüyen AKO Grup, ciro artışına paralel fabrikaların üretim ve lojistik ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Yurt içi ve karayolu ile ihracat gerçekleşen yurt dışı pazarlarındaki büyümeye yönelik lojistik alt yapıyı güçlendirme hedefiyle yapılan bu yeni yatırımlarla AKO Lojistik Birimi envanterine katıldı. AKO Lojistik, alınan yeni çekiciler ile filosundaki araç sayısı 175’e yükseldi.

EMİN ADIMLARLA!

Lojistik alt yapılarına düzenli yatırım yaptıklarını dile getiren AKO Grup yönetim kurulu üyesi Safa Özcan, “Bu yatırımlar çerçevesinde AKO Lojistik araç parkımız, yeni satın alınan 25 adet Mercedes Actros 1848 çekici ile daha da büyütüldü. AKO Lojistik Birimi envanterimize giren bu 25 araç, yurt içi ve karayolu ile ihracat gerçekleşen yurt dışı pazarlarındaki büyümeye yönelik lojistik alt yapıyı güçlendirme hedefiyle satın alındı” şeklinde konuştu.