Teslimatlar
Giriş Tarihi : 16-01-2022 22:42   Güncelleme : 16-01-2022 22:42

Filoyu güçlendirdi

Lojistik firmalarından Fevzi Gandur, yeni araç alımında tercihini Ford Trucks’tan yana kullandı. Şirket, siparişini verdiği 10 adet Ford F-Max çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendi.

Filoyu güçlendirdi

Lojistiğin tüm alanlarında entegre hizmetler sunan Fevzi Gandur, gerçekleştirdiği yeni yatırımla çekici filosunu güçlendirdi. Şirket, filosuna 10 adet Ford F-Max 500 model çekici ekledi. Şirket Müdürü Cengiz Ceylandağ, araçların Euro6 özellikli olduğuna dikkati çekerek hem düşük emisyonlu hem de yüksek performanslı çekicilerle çevreci ve kaliteli bir taşıma süreci sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

İDDİALI OYUNCU

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında haftalık karşılıklı ve düzenli kara yolu taşımaları yaptıklarının altını çizen Ceylandağ, odaklandıkları pazarlarda en iddialı oyunculardan biri olmaya devam ettiklerini vurguladı. Halihazırda güçlü bir filoya sahip olduklarına dikkati çeken Ceylandağ, “Son haftalarda gündeme gelen kara yolu taşımacılığındaki araç bulma sorunlarından etkilenmedik. Geniş filomuz, yeni yatırımlarımız ve güçlü tedarikçi ağımız sayesinde hem ithalat hem de ihracat taşımalarına ilişkin tüm talepleri eksiksiz yerine getirebiliyoruz” dedi.