Teslimatlar
Giriş Tarihi : 05-02-2022 23:38   Güncelleme : 05-02-2022 23:38

ALC, Reno aldı!

Lojistik sektörünün deneyimli firmalarından ALC, yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, siparişini verdiği 11 adet Reno çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi. ALC Lojistik Sahibi Ali Çiçekli, talebe göre araç yatırımlarının devam edeceğini açıkladı.

ALC, Reno aldı!

ALC Lojistik, İtalya hattında parsiyel ve komple kara taşımacılığı hizmeti sunuyor. Cam, metal, demir-çelik taşımaları başta olmak üzere birçok alanda müşterilerine taşıma ve lojistik hizmeti veren firma, İtalya-Türkiye hattında kara nakliyesinin yüzde 95’ini kendi araçları ile gerçekleştiriyor.

TAŞIMALARDA ARTIŞ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan firma sahibi Ali Çiçekli, “Terzi usulü taşımacılık hizmeti sunmak üzere yola çıktık ve halen bu anlayışla çok hacimli taşımalar yerine, daha nitelikli ve daha verimli taşımacılık operasyonları hedefliyoruz. 2021 yılında ise ortalama yüzde 30 iş hacmi artışı yaşadık. Bu doğrultuda filomuzu da iş hacmimizi destekleyecek şekilde geliştiriyoruz. Araç tercih edilirken, teknik özelliklerin yanı sıra önemli bazı diğer kriterler daha ön plana çıkıyor. Satın alma maliyeti, satış sonrası hizmet yaygınlığı ve hızı, aracın kaç defa servis ihtiyacı duyduğunu gösteren servis frekansı, yakıt performansı bu kriterlerin başında geliyor. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda Renault Trucks araçlardan çok memnunuz” ifadesini kullandı.