Teslimatlar
Giriş Tarihi : 24-02-2022 14:07   Güncelleme : 24-02-2022 14:07

Bastı parayı, aldı Man’ı!

Uluslararası nakliye ve lojistik alanda uzman Kadir Demir, araç yatırımlarına her yıl düzenli olarak devam ediyor. Firma, 2022 yılında da çekici tercihini Man’dan yana kullanarak siparişini verdiği 15 adet aracını teslim aldı. Kadir Demir Ltd Müdürü Yusuf Demir, “Son 4 yıldır araçlarımızı, kredi kullanmadan kendi paramız ile alıyoruz” dedi.

Bastı parayı, aldı Man’ı!

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci sıraya alan İzmir merkezli Kadir Demir Lojistik, yatırımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket; İzmir, İstanbul ve Bursa’da bulunan depolarının yanı sıra yurt dışında Belçika ve İngiltere’deki depolarıyla da müşterilerine yük taşımacılığı hizmeti veriyor. Man tarafından satışı yapılan çekiciler, firmaya teslim edildi. Firmanın yıl içerisinde 10 adet daha aracı teslim alacağı öğrenildi.

HİZMETTE REKABET

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kadir Demir Ltd Müdürü Yusuf Demir, “Lojistik alanda Türkiye’nin önde gelen firmasıyız. Fransa – İngiltere, İrlanda – İngiltere ve tüm Avrupa Limanları arasında Ro-Ro Seferi yapan gemi şirketlerinin acentelik hizmetini de veriyoruz. Türkiye’de 20 yıldır, uluslararası kara nakliyesi ve gemi acenteliği yapıyoruz. Çalıştığımız ülkeler, ağırlıklı olarak İngiltere ve İrlanda’dır.  Böyle uzak ülkelere çalışmak elbette zordur. Seçkin personel, deneyimli sürücüler ister. Araçlarınızı sürekli yenilemek zorundasınız. Kısacası,  bu işte rekabet, hizmet kalitesi ile olur. Uzak ülkelere nakliye yapmak için aranan tüm vasıflara sahibiz. Ekonomik olarak da oldukça güçlü bir firmayız.  Büyümemizi emin adımlarla gerçekleştiriyoruz. Yıllardır aldığımız araçların ödemesini hep peşin yaptık. Tek kuruş borcu olmayan ender firmalardan biriyiz” ifadesini kullandı.