Teslimatlar
Giriş Tarihi : 11-04-2022 13:37   Güncelleme : 11-04-2022 13:37

Filosunu genişletiyor

Uluslararası entegre lojistik hizmetleri sunan Intermax Logistics, 2022 yılı araç yatırımlarında tercihini Volvo’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği Volvo FH 500 çekiciyi teslim alarak filosuna dahil etti.

Filosunu genişletiyor

Temsa tarafından Intermax Logistics’e satışı gerçekleştirilen araçları Satış Müdürü Erkan Şenyurt, firma sahibi Savaş Çelikel’e teslim etti. Çelikel, 2022 için belirledikleri büyüme hedeflerine ulaşmak için çalıştıklarını ve yeni araç yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı.

KONFORLU ARAÇ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan firma sahibi Savaş Çelikel, “Artan taşıma hacmimiz doğrultusunda yatırımlarımıza hız verdik. Bu yatırımlarla daha fazla müşteriye, daha yüksek kalitede hizmet sunmak istiyoruz. Filomuza eklenen çekicilerle operasyonel esnekliğimizi daha da artırmayı hedefliyoruz. Aldığımız çekicilerin düşük emisyon değerleri sayesinde, karbon salınımını da önemli miktarda azaltmış olduk. Aynı zamanda, araçların teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımları sayesinde sürücü arkadaşlarımız daha güvenli ve konforlu yol alacaklar” ifadesini kullandı.