Teslimatlar
Giriş Tarihi : 28-04-2022 16:28   Güncelleme : 28-04-2022 16:28

Atlas ile filo güçlendi

Türkiye’nin otomotiv üreticisi Otokar, ticaretin güçlü kahramanı Atlas kamyonu ile işletmelerin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Güçlü motoru ile en ağır yükleri kolayca taşımak üzere özel olarak geliştirilen Otokar Atlas, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştirak şirketlerinden İSTAÇ’ında tercihi oldu.

Atlas ile filo güçlendi

Otokar, her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla son 10 yılda farklı iş kollarında işletmelerin öncelikli tercihi olan Atlas kamyonu ile kullanıcılarının yükünü hafifletmeye devam ediyor. Konforu ve sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ve ekonomik motoru ile her daim kazandıran Otokar Atlas'ın yeni teslimat adresi İSTAÇ oldu. İstanbullulara 10 bin lokasyonda hizmet vererek on binlerce atığı toplayıp bertaraf eden İSTAÇ, filosuna 13 adet Otokar Atlas kattı. Araçları Otokar Satış Yöneticisi Ümit Şangüder, İSTAÇ Odayeri Atık Bertaraf Tesisleri’nde İşletme Müdürü Alpaslan Kiriş’e teslim etti.

KONFORU YÜKSEK

En zorlu yol şartlarında en ağır yükleri kolayca taşımak üzere geliştirilen Atlas, güçlü ve keskin çizgilere sahip kupasıyla ön plana çıkıyor. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan 8,5 tonluk yeni Atlas, yakıt ekonomisiyle de fark yaratıyor. Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve uygun yedek parça maliyeti ile kullanıcısının ekonomisine her daim katkı sağlayan Otokar Atlas’a eklenen EP tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu artık tek tuşla yönetilebiliyor. ACC, klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.