Teslimatlar
Giriş Tarihi : 28-06-2022 21:01   Güncelleme : 28-06-2022 21:01

Yükü hafifletiyor

Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas ile ticaretin konforunu yükseltmeye devam ediyor. Otokar, yılın en büyük Atlas teslimatlarından ikisini Ankara'ya yaptı. Şirket, AC Turizm Taşımacılık İnşaat ve Kargokar Taşımacılık’a toplamda 73 adet Atlas teslim etti.

Yükü hafifletiyor

Otokar, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Son 10 yıldır Atlas kamyonu ile işletmelerin iş yükünü hafifleten Otokar, son teslimatını Ankara’ya yaptı. Otokar, AC Turizm Taşımacılık İnşaat ve Kargokar Taşımacılık’a toplamda 73 adet Otokar Atlas kamyon teslim etti. 

GÜCÜ YERİNDE

AC Turizm Taşımacılık İnşaat, geniş araç filosuna 66 adet Atlas ekledi. Araçların teslimatı VSB Başer Grup Otomotiv Genel Merkezi’nde yapıldı. Düzenlenen törene AC Turizm Taşımacılık İnşaat Firma Sahibi Derviş Öğüt, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Satış Direktörü Murat Tokatlı katıldı. Törende VSB Otomotiv sahibi Veysel Başer, ve Satış Direktörü Murat Başarır da hazır bulundu. AC Turizm Taşımacılık İnşaat yetkilileri, Otokar Atlas'ı teknik özellikleri ve ekonomikliğinin yanı sıra dayanıklılığı sebebiyle de tercih ettiklerini belirtti.

FİLOSU GÜÇLÜ

Kargokar Taşımacılık’ın da tercihi Otokar Atlas oldu. Filosunu zorlu görevlerde yer almak üzere 7 adet Atlas ile güçlendiren Kargokar, araçları törenle aldı. Törene şirket sahibi Mehmet Ali Akbıyık, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Satış Direktörü Murat Tokatlı katıldı. VSB Başer yetkilileri de yine hazır bulundu. Kargokar Taşımacılık yetkilileri törende Otokar Atlas’ı yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimi sebebiyle tercih ettiklerini belirtti. 

YÜKSEK KONFOR

En zorlu yol şartlarında en ağır yükleri kolayca taşımak üzere geliştirilen Atlas, güçlü ve keskin çizgilere sahip kupasıyla ön plana çıkıyor. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan 8,5 tonluk Atlas, yakıt ekonomisiyle de fark yaratıyor. Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve uygun yedek parça maliyeti ile kullanıcısının ekonomisine her daim katkı sağlayan Otokar Atlas’ta EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol koşuluna ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor.