Teslimatlar
Giriş Tarihi : 23-08-2022 15:52   Güncelleme : 23-08-2022 15:52

Atış, Volvo aldı

Uluslararası frigorifik taşımacılık alanında hizmet sunan Atış Lojistik, 2022 yılı araç yenileme ve filo genişletme çalışmaları kapsamında tercihini Volvo’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 6 adet Volvo FH 500 çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Atış, Volvo aldı

Müşterilerinin çözüm ortağı olma hedefiyle faaliyet gösteren Volvo Trucks; yakıt verimliliği, gücü ve sağlamlığı ile öne çıkmaya devam ediyor. Atış Lojistik’te yatırımlarına Volva ile devam ediyor. Yeni alınan araçlarla birlikte firmanın filosundaki Volvo marka araç sayısı 18’e yükseldi. Araçlar, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine firma sahipleri Abdullah Atış ve Mehmet Atış ile Volvo Trucks Satış Müdürü Erkan Şenyurt ve VFS Finansman Satış Müdürü Tuncay Alev katıldı.

GÜVEN VE SAYGI

Volvo Finans desteği ile alımı gerçekleştirdiklerini dile getiren Atış Lojistik sahibi Abdullah Atış, “Araçların gücü, sağlamlığı, güvenlik donanımları ve sürücüye sunduğu konfor sebebiyle Volvo Trucks markasını tercih ettik. Satış süresince karşılıklı güven ve saygı çerçevesindeki iletişimimiz, satış sonrası hizmetlerde de aynı şekilde devam ediyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde, yeni araç filomuzu Volvo Truck markası ile genişletmekten oldukça memnunuz ve iş ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

ÇEVRE DOSTU

Volvo FH 500 araçlarda bulunan; sürücünün tüm bilgilere kolayca erişebildiği dijital ana gösterge ekranı, I-Shift akıllı şanzımanı, güçlü VEB+ yardımcı fren sistemi, kişiselleştirilebilir Volvo Dinamik Direksiyonu, yeni dizayn LED farları, acil frenleme sistemi ile beraber önden çarpışma önleyici ikaz sistemi, şerit takip sistemi ve şeritte tutma asistanı gibi güvenlik donanımları da Atış Lojistik’in güvenlik, konfor ve kazanç beklentilerini karşılıyor. Volvo FH 500 çekiciler yüksek performansı, sağlamlığı, yakıt verimliliği ve konforu ile öne çıkıyor. Aynı zamanda, çevre dostu olması nedeniyle uluslararası uzun yol taşımacılığında tercih ediliyor.