Teslimatlar
Giriş Tarihi : 25-08-2022 17:06   Güncelleme : 25-08-2022 17:06

Akran’ın filosu güçlü

Türkiye’nin lojistik firmalarından Akran Uluslarası Lojistik, 2022 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Iveco’dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 50 adet S WAY çekiciyi teslim alarak filosunu genişletti.

Akran’ın filosu güçlü

Iveco yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv tarafından Bursa merkezli Akran Uluslarası Lojistik’e satışı yapılan 50 adet S WAY çekici, Sheraton otelde düzenlenen bir tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Akran Uluslarası Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, Iveco Genel Müdürü Hakkı Işınak ve Satış Müdürü Murat Uçaklı ile firma yetkilileri katıldı. Törende, satışı gerçekleştiren Özgözde Otomotiv’den ise Genel Müdür İsmail Çalık ile ekibi de hazır bulundu.

MUTLU MÜŞTERİ!

Törende konuşan Akran Uluslararası Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Korkmaz, “Müşterimiz için verebileceğimiz en iyi hizmeti sağlamak koşulu ile yola çıktı. Bu doğrultuda tüm ekibimiz ile çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Amacımız tüm müşterilerimizin yüksek kalite standartlarında aynı hizmeti almalarını sağlanmaktır. Öte yaptığımız yatırımlarımız ile de nakliye sektörünün hizmet standartlarını yükseltme öncülüğünü elimizde tutmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Filo yenileme ve genişletme çalışmalarımız kapsamında 50 adet Iveco çekici alımı yaptık. Araç yatırımlarımız bununla sınırlı değildir. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarımız devam edecektir. Iveco markasının sunduğu yüksek teknolojiyle donatılmış araçların filomuza değer katacağına ve kusursuz hizmet kalitemizi yükselteceğine inanıyoruz” dedi.

GELECEKTEN ÜMİTLİ

Törende bir konuşma da Iveco Genel Müdürü Hakkı Işınak yaptı. Işınak, “Iveco için stratejik öneme sahip filo müşterilerinin iş ortağı olmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Her segmentte başarılı ve kararlı bir duruş sergileyen markamız, hafif ve orta segmentteki gücünü ağır vasıta segmenti ile pekiştiriyor. Geniş ölçütlerde yayılan, büyüyen lojistik sektörümüzün ihtiyaçları da çeşitlenerek artmaya devam ediyor. Bu bağlamda her segmentte Iveco marka araç kullanan müşteri sayımızda da ciddi artışlar görmekteyiz. Bu da gelecek için bizleri ve iş ortaklarımızı cesaretlendiriyor” diye konuştu.