Teslimatlar
Giriş Tarihi : 20-09-2022 21:04   Güncelleme : 20-09-2022 21:04

Tercihler yine Sultan

Ticari araç üreticilerinden Otokar, turizm ve servis taşımacılığına yönelik araçlarının teslimatına aralıksız devam ediyor. Yüksek yolcu kapasitesi, performansı, düşük işletme giderleri, tasarımı ve üstün güvenlik özellikleriyle göz dolduran Sultan otobüsleri, başkentin önde gelen üç farklı kurumunun da tercihi oldu.

Tercihler yine Sultan

Otokar, Sultan otobüsleri ile turizm ve servis taşımacılığında ilk tercih olmayı sürdürüyor. Tasarım ve teknik özellikleri ile Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan'ın yeni teslimatları Ankara'da gerçekleşti.

Başketin köklü eğitim kurumlarından TED Ankara Koleji, 50 yılı aşkın süredir turizm, kurumsal ulaşım hizmeti, servis ve operasyonel filo hizmeti sunan Bektaşlar Turizm ve Ankara'da 18 yıldır öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetiyle ön plana çıkan Özsamet Turizm, personel ve servis taşımacılığında modern tasarımı ve ferah iç yapısıyla hem sürücüsüne hem de yolcusuna üst düzey konfor sunan Sultan’ı tercih eti.

Her koşulda en üstün performansı sağlayan ve Euro 6 çevreci motorunun yanı sıra düşük işletme giderleriyle her zaman kazanç vadeden Sultan’ın 27 araçlık filo teslimatı, Otokar Ankara Bayii Cansın Otomotiv tarafından gerçekleştirildi. TED Ankara Koleji filosunu 12 adet Sultan Comfort; Bektaşlar Turizm 3 adet Sultan Comfort ve 2 adet Sultan S; Özsamet Turizm ise 7 adet Sultan Mega, 2 adet Sultan Comfort ve 1 adet Sultan S ile güçlendirdi.

Cansın Otomotiv’de düzenlenen teslimat törenine Otokar Satış Yöneticisi Erol Mertan, TED Ankara Koleji Ulaştırma Müdürü Alper Gülay, Bektaşlar Turizm yöneticisi Batuhan Bektaş ve Özsamet Turizm yetkilisi Seyit Ali Özkan katıldı. Törende Cansın Otomotiv sahibi Ali Can Ünal ve ekibi de hazır bulundu.