Teslimatlar
Giriş Tarihi : 30-11-2022 21:15   Güncelleme : 30-11-2022 21:15

MLA 50 çekici aldı

Nakliye ve lojistik firmalarından MLA, 2022 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Ford Trucks’tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 50 adet çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

MLA 50 çekici aldı

Kocaeli ve Mersin’deki depolarıyla faaliyetlerini sürdüren MLA Lojistik, son üç yılda yaptığı araç yatırımlarıyla filosunu 220 araca çıkardı. Yurt içi taşımacılık hizmetleri veren ve birçok Türk ve global firmanın lojistik ihtiyaçlarında çözüm ortağı olan MLA Lojistik’in önümüzdeki günlerde de talebe göre yatırımlara devam edeceği öğrenildi.

MÜŞTERİ ODAKLI

MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk, “Türkiye’nin her yıl artan taşımacılık ihtiyaçlarına yurt içi süreçlerinde destek olmak ve taleplere karşılık vermek adına, hız kesmeden büyüme hedefiyle çalışıyoruz. Araçlarımızı yeni nesil modellerle yenileyerek çevresel karbon salınımını minimize etmeyi hedefliyoruz. Sadece taşımacılık değil; antrepo ve depo süreçlerinde, Kocaeli ve Mersin’de bulunan depolarımızla, müşteri odaklı yaklaşımımızla büyüme ivmemizi sürdürüyoruz. Ford Trucks çekiciler şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve iş birlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz. Yatırımlarımız, taşımacılık ve depolama eksenli, teknoloji ve dijitalleşme odağında hız kesmeden devam edecek” dedi.

KATKI SAĞLIYOR

Törende bir konuşmada Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, yaptı. Hoşgören, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’nin önde gelen dağıtım ağlarından birine sahip olan MLA Lojistik’e 50 adet Ford Trucks teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla uzun dönemli iş birlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak kalite odaklı yaklaşımımız ve ürünlerimizin toplam sahip olma maliyetinde yarattığı avantajlar ile müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini kanıtlamış araçlarımıza çok güveniyoruz. MLA Lojistik’e bize ve Ford Trucks’a duydukları güven için çok teşekkür ederiz.”