Teslimatlar
Giriş Tarihi : 22-12-2022 20:43   Güncelleme : 22-12-2022 20:43

Şırnak’ın gözdesi

Ticari araç üreticilerinden Otokar, belediye ve halk otobüs kooperatifleri için özel olarak tasarladığı mikrobüs Centro ile rakiplerine pazarda fark atmaya devam ediyor. Ferah iç hacmiyle yeni bir yolculuk deneyimi vadeden, teknolojisi ve yüksek güvenlikli donanımı ile sürücüsüne güven veren Centro’nun son durağı ise Şırnak oldu.

Şırnak’ın gözdesi

Otokar, 2022 yılında ürün ailesine kattığı Centro ile toplu taşımada belediyelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Centro, 2022 yılı Mayıs ayından itibaren toplu taşımada yılın en gözde araçlarından biri olmayı başardı. Otokar'ın 60 yıla yakın deneyimiyle geliştirdiği yeni aracı Menemen ve Balıkesir'in ardından Şırnak'ta da hizmet vermeye başladı.

KULLANICI DOSTU!

Özel halk otobüsü olarak Şırnak şehir içi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmaya başlanan araçların teslimat törenine Şırnak Valisi Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mehmet Yarka ve belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri katıldı. Törende Otokar’dan Satış Yöneticisi Umut Parti ve ekibi ile birlikte Şırnak Yetkili Servisi Yürek Otomotiv’in sahibi Emin Yürek’de hazır bulundu. Toplu taşıma sektörü için özel olarak tasarlanan 6,6 metre uzunluğundaki Centro, geniş ayakta durma alanı ile dikkat çekiyor. 11 sabit, 6 katlanır koltuklu araçta 14 ayakta yolcu taşınabiliyor. Euro 6 emisyon seviyesini sağlayan çevreci motoru, üstün performansı ile dik yokuşları zorlanmadan tırmanırken, düşük işletme giderleri ile esnaf ve belediyelere yük olmuyor.