Teslimatlar
Giriş Tarihi : 27-03-2023 16:56   Güncelleme : 11-04-2023 21:20

Erşen 6 çekici aldı

Kömür taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Erşen Lojistik, yeni araç alımında tercihini Renault Trucks’tan yana yaptı. Firma, siparişini verdiği 6 adet Renault Trucks T EVO çekiciyi teslim alarak filosuna dahil etti.

Erşen 6 çekici aldı

Tekirdağ merkezli Erşen Lojistik, Malkara bölgesi ağırlıklı olmak üzere kömür madeni taşımacılığı operasyonlarını sürdürüyor. Erşen, yeni teslim aldığı 6 adet ADR’li çekicilerle filosunu tek markalıya dönüştürme hedefiyle ilk adımı attı. Düzenlenen araç teslim törenine Erşen Lojistik sahibi Levent Ercan ve Renault Trucks Bölge Müdürü Tolga Aykaç ile firma personeli katıldı. Törende; satışı gerçekleştiren Koçaslanlar Otomotiv’den ise şirket müdürü Mesut Süzer de ekibi ile birlikte hazır bulundu.

TEK MARKA DÖNÜŞ!

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Levent Ercan, “Maden taşımacılığında rekabet avantajı, araçların yakıt tüketimiyle elde edilir. Geçmiş yıllarda filomuzda Renault Trucks çekicileri bizzat kullanarak araçların yakıt tüketimini ve performansını deneyimledik. Araçların yakıt tüketimi ve performansı kadar satış sonrası hizmetleri de oldukça önem arz etmektedir. Markanın Edirne Keşan’da satış ve satış sonrası hizmetler sunmaya başlamasıyla tekrar Renault Trucks’a dönüşümüz başladı. Filomuzdaki bir araç, yurtiçi taşımacılığında yılda ortalama 150 bin km yol yapıyor. Ağır tonajlı ve kömür ocaklarının çalışma tempoları nedeniyle aksamaları tolere edemeyen operasyonlarımız açısından satış sonrası hizmetlerin yakınlığı ve hızı önem taşıyor. Bu nedenle Koçaslanlar Otomotiv’den alacağımız destek ile filomuzun tamamını Renault Trucks çekiciler ile yenileme kararı vererek ilk alımımızı gerçekleştirdik” ifadesini kullandı.