Teslimatlar
Giriş Tarihi : 13-04-2023 10:38   Güncelleme : 13-04-2023 10:38

Helal olsun Kadir Demir

İhracatçının çözüm ortağı Kadir Demir Lojistik, araç parkındaki filosunun yaş ortalamasını sürekli genç tutarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, 2022 yılında parasını peşinen ödeyip siparişini verdiği 15 adet Man çekicileri, teslim alarak filosuna dahil etti. Kadir Demir Ltd Müdürü Yusuf Demir, “Her daim müşterimize daha iyi hizmet etmek adına araç yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Helal olsun Kadir Demir

İzmir’de ticari faaliyetlerine başlayıp Avrupa Ülkelerinde güçlenen Kadir Demir Ltd, hem lojistik firmalarına hem de ihracatçıya yönelik sunduğu hizmet kalitesini arttırmak için filoya yeni çekiciler aldı. Man Türkiye tarafından Kadir Demir’e satışı yapılan 15 adet TGX 18 çekici, törenle firma müdürü Yusuf Demir’e teslim edildi. Kadir Demir Ltd; İzmir başta olmak üzere İstanbul ve Bursa’da bulunan depolarının yanı sıra yurt dışında Belçika ve İngiltere’deki depolarıyla da müşterilerine yük taşımacılığı hizmeti veriyor.

İTİBARINI KORUYOR!

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan şirket müdürü Yusuf Demir; “Türkiye ve İngiltere arası uzun yol çalışan bir firmayız. Bizim rekabet anlayışımız, hizmet kalitesi iledir. Bu işi yapabilmek için yeni araçlar, deneyimli şoförler ve seçkin personel gerekir. Bu vasıflara fazlası ile sahibiz. 4- 5 yaşına gelen araçlarımızı satıp, sürekli yeni araç alarak filomuzu yeniliyoruz.  TIR parkımız, atölye, depo ve idare binamız kendimize aittir. Araçlarımızın bakımı kendi kadememizde yapılmaktadır. Müşterimizin yükünü güvenle ve zamanında hedefine ulaştırmak bizim için itibar meselesidir. Şirket olarak tüm Avrupa ülkelerine kara nakliyesi yapmaktayız. Ayrıca Fransa - İngiltere, İngiltere - İrlanda ve tüm Avrupa limanlarına Ro-Ro acenteliği hizmeti sunmaktayız” ifadesini kullandı.