Teslimatlar
Giriş Tarihi : 16-04-2023 14:39   Güncelleme : 16-04-2023 14:39

Yatırımcının tercihi!

Seyahat sektörünün son gözdesi 2022 Sürdürülebilir Otobüs Ödülü sahibi MAN Lion’s Coach, lider firmaların ve bireysel yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor. Kâmil Koç’un Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acenteliğini yürüten Şahin Kardeşler, 5 adet Lion’s Coach’u teslim aldı.

Yatırımcının tercihi!

Man, seyahat sektöründe büyük ilgi görün ödüllü Lion’s Coach teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN lion’s coach’u filosuna katan son firma ise, Şahin Kardeşler oldu. İç Anadolu bölgesinde yıllardır Kâmil Koç’un bünyesinde başarıyla hizmet veren Şahin Kardeşler, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 10 adet ödüllü Man Lion’s Coach ile güçlendirme kararı aldı. Firma, anlaşmanın ilk grubu olan 5 adet, 2+1 koltuk düzenine sahip Man Lion’s Coach’u törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki Man tesislerinde düzenlenen törene; Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi Mehmet Türkyılmaz ile Şahin Kardeşler firmasından Seyit Şahin ve Serkan Şahin katıldı. Man Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, yeni araçları Şahin kardeşlere teslim etti..

YOL ARKADAŞI

Araç teslim töreninde açıklamalarda bulunan Seyit Şahin, “Seyahat sektöründe 13 yıldır Kâmil Koç’un bünyesinde; firmanın Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acentesi olarak hizmet veriyoruz. Sektörde öncü bir marka ile çalışıyorsanız, hizmet kaliteniz gibi otobüsleriniz de kaliteli olmalı. Man Lion’s Coach aldığı ödüllerle ve sektörde gördüğü ilgi ile başarısını fazlasıyla kanıtlamış bir araç. Biz de Lion’s Coach’un üstün nitelikleri ve sunduğu ayrıcalıklar nedeniyle araç yatırımımızda Man’ı tercih ettik. Bu kapsamda filomuza katmayı planladığımız 10 adet otobüsten 5’ini teslim aldık. Önümüzdeki süreçte, 5 adet otobüsümüzü daha teslim alacağız. Man ile yol arkadaşlığı yapmaktan ve yolcularımıza Lion’s Coach kalitesini ve konforunu sunmaktan çok mutluyuz” diye konuştu.

İŞLETME DOSTU

Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise, konuya ilişkin şöyle konuştu: “Seyahat sektöründe yolcu için konfor ve güvenlik, şoför için sürüş kolaylığı ve ergonomi, firmalar için ise, uzun bakım aralıkları ve düşük işletme maliyeti büyük önem taşıyor. Lion’s Coach ise, işte tüm bu ayrıcalıkları bir arada sunuyor. Sadece yolcuyu değil, aynı zamanda şoförü ve firmayı da düşünüyor. Seyahat sektörünün ekosisteminde tüm taraflar düşünülerek geliştirilmiş olan Lion’s Coach, bu özellikleri ile de sektörün gözdesi konumunda bulunuyor. Buna ek olarak, biz de satış sonrası hizmet kalitemiz ile firmalarımızın yanında oluyoruz. Ülkemizin çok değerli bir markasının bünyesinde yıllardır başarı ile hizmet veren Şahin Kardeşler firmamıza teslimatı yaptık.”