Teslimatlar
Giriş Tarihi : 01-10-2023 21:16   Güncelleme : 22-12-2023 21:41

Tekirdağlı Isuzu’ya biniyor

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 25 adet otobüs teslimatını yaptı. Modern ulaşım ihtiyaçlarına yanıt veren Citibus ve Novo Citi otobüsler, Tekirdağ’da konforlu, güvenli, engelsiz ve sürdürülebilir hizmet sunacak.

Tekirdağlı Isuzu’ya biniyor

Isuzu, belediyelere ve toplu ulaşım ve taşıma hizmeti veren işletmelere yönelik satışlarını tam zamanında gerçekleştirdiği teslimatlarla devam ediyor. Isuzu, son olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 14 adet Citibus ve 11 adet Novo Citi araç teslimatı gerçekleştirdi. Araçların teslimatı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Isuzu yetkililerinin katılımı ile Kent Meydanı’nda yapıldı. Teslim törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Törende Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman ve ekibi de hazır bulundu.

İLGİLERİ BÜYÜK!

Isuzu tarafından üretilen midibüs ve otobüsler, belediye ve işletmecilerin taleplerini başarıyla karşılıyor. Anadolu Isuzu’nun Çayırova’daki yenilikçi Akıllı Fabrika altyapısına sahip modern tesislerinde ürettiği midibüs ve otobüsler, yurt içindeki ve yurt dışındaki belediyelerden büyük ilgi görüyor. Yüksek performanslı, dayanıklı ve çevreci motorları, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleri ile beğeni toplayan Isuzu midibüs ve otobüs modelleri, düşük bakım ve işletim maliyeti avantajları ile rekabette fark yaratıyor.

GENİŞ VE YÜKSEK

Anadolu Isuzu’nun 9,5 metrelik toplu taşıma otobüsü Isuzu Citibus kendi segmentinde rakipsiz özelikleri ile büyük beğeni topluyor. Isuzu Citibus, dar sokakları olan metropollerin ve daha düşük nüfuslu kentler de dahil olmak üzere birçok transit güzergahta hizmet sunan belediyelerin ihtiyaçları için tasarlandı. Isuzu Citibus, daha geniş ebatlara sahip toplu taşıma otobüsleri ile karşılaştırıldığında, düşük yatırım ve işletme maliyetleri, üstün manevra kabiliyeti ve yüksek yolcu kapasitesi ile modern şehirler için ideal bir ulaşım çözümü olarak öne çıkıyor.

GÜVENLİ VE KONFORLU

Citibus’ın sunduğu düşük yatırım ve işletme maliyetleri sayesinde belediyeler, toplu ulaşım rotalarını mümkün olan en verimli ve ekonomik biçimde yönetme olanağına kavuşuyor. 205 HP güç üreten yüksek performanslı ve otomatik şanzımanlı, Euro 6 emisyon standartlarına uygun motora sahip olan Citibus, geniş iç hacmi, engelliler için kolaylık sağlayan tekerlekli sandalye rampası ile aracın erişilebilirliğini artırıyor ve tüm yolcular için engelsiz bir yolculuk olanağı sağlıyor. EBS, ABS, ASR, entegre retarder, yokuş tutucu, bağımsız havalı süspansiyon ve entegre CCTV sistemi, yoğun şehir trafiğinde sürücü ve yolcular için üstün güvenlik sunuyor.