Teslimatlar
Giriş Tarihi : 13-01-2024 18:47   Güncelleme : 05-03-2024 21:11

Otokar’lar hizmete girdi!

Türkiye’nin otobüs üreticisi Otokar, belediyelerin toplu taşıma filolarını çevre dostu araçlarıyla güçlendirmeye devam ediyor. Tasarımı, ferah iç hacimleri, sahip olduğu teknolojiler, konfor ve düşük işletme giderleriyle belediyeler ve halk otobüs kooperatiflerinin tercih ettiği araçlar arasında yer alan Otokar Kent LF'nin yeni teslimat adresi Tekirdağ oldu.

Otokar’lar hizmete girdi!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin araç filosuna kattığı 10 adet Otokar Kent LF, törenle hizmete başladı. Tekulaş Otobüs Garajı’nda gerçekleştirilen törene; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Tekulaş Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, Otokar Satış Müdürü Murat Torun ve Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ile çok sayıda davetli katıldı.

OTOKAR HER YERDE

Toplu taşıma sektöründe Otokar araçlarının Türkiye’nin dört bir yanında tercih edildiğini dile getiren Satış Müdürü Murat Torun, dünyanın birçok ülkesinde ortak tercih olduklarının altını çizdi. Kent LF araçlarının Tekirdağ halkının hizmetinde olmasından dolayı da ayrıca mutlu olduklarını dile getiren Murat Torun, “Otobüslerimiz, geniş iç hacmi, tasarımı ve üst düzey güvenlik standartlarıyla kullanıcı beklentilerini karşılamak için özel olarak üretiliyor. Sahip olduğu özelliklerle sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir yanında toplu taşımacılıkta yoğunlukla tercih ediliyor.  Otokar olarak bir kez daha Tekirdağlılara bu kez Kent LF’ler ile modern ve güvenilir toplu taşıma deneyimini sunacak olmaktan mutluyuz. Yeni otobüslerimizin, şehrin ulaşım altyapısında önemli bir rol oynayacağını düşünüyoruz. Araçların Tekirdağ’a hayırlı olmasını dileriz” dedi.

ŞEHRİN VAZGEÇİLMEZİ

İç ve dış modern görüntüsü, çevreci motoru, konforuyla ön plana çıkan Kent LF, düşük işletme giderleriyle de taşımacılara maliyet etkin çözüm sağlıyor. Güçlü kliması ile her mevsim ferah yolculuk vadeden araç, ABS, ASR, disk frenler ve kapılarda sıkışmayı önleyici sistemiyle maksimum güvenlik sunuyor. Basamaksız girişi ve tam alçak tabanı, engelli yolcuların erişimine sağladığı kolaylık ve geniş iç hacmi ile yolculara modern ve eşsiz bir konfor sağlayan Otokar Kent LF, sahip olduğu özelliklerle Türkiye’de ve yurt dışında şehir içi toplu taşımacılıkta büyük beğeni topluyor.