Advert

Advert

En iyi treyler markası Krone

Alman treyler sektörünün önde gelen markalarından Krone, Almanya’daki Euro Transport Media (ETM) okuyucuları tarafından 2017 yılının En iyi Markası seçildi. Bernard Krone, “Kullanıcılarımıza her zaman en kaliteli ürünü sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

En iyi treyler markası Krone
En iyi treyler markası Krone Admin
Bu içerik 2913 kez okundu.

Transport Media (ETM) okuyucuları, Ticari Araçlar sektöründeki en iyi markayı belirledi. 19 treyler ve üst yapı markasının yer aldığı ankette, 11 bin 500 okuyucu oy kullandı. Açıklanan sonuçlara göre “Perdeli/Tenteli ve Frigorifik (İzole Kasa) Treyler” kategorilerinde 1’incilik elde eden Krone, “Treyler Aksları” kategorisinde ise 2’nci oldu.

Krone Yönetim Kurulu Başkanı Bernard Krone, “Almanya’nın her yerinden okuyucular bizi bu ödüllere layık gördü, mutluyuz. Bu anket kullanıcılarımızın desteğini ve güvenini bir kez daha arkamızda hissetmemizi sağladı. Krone’nin alışılagelmiş, uzun ömürlü kalitesine olan güvenlerini ve inançlarını bir kez daha ortaya koydular. Avrupa’da pazar lideriyiz. Daima kullanıcılarımızın dostu olmayı ve onlara en kaliyteli ürünü sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
Avrupa da nakliyecilere çifte standart
En iyi marka Aras Kargo oldu
En iyi marka Aras Kargo oldu