Advert
Advert

Çobanoğlu'nun yatırımı Krone'ye

Türkiye’ye yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Avrupalı Krone, Anadolu’nun köklü firması Çobanoğlu Nakliyat’a 10 adet profi liner ve 10 adet alüminyum kapaklı sal olmak üzere 20 adet treyler teslimatı yaptı. Krone’nin Tire Fabrikası'nda üretilen bu 2 model, Türk nakliyecisi tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Çobanoğlu'nun yatırımı Krone'ye
Çobanoğlu'nun yatırımı Krone'ye Admin
Bu içerik 2103 kez okundu.

Krone, Nevşehir’in saygın lojistik şirketi Çobanoğlu Nakliyat’a 20 adet treyler teslimatı yaptı. Düzenlenen araç teslim törenine Krone Genel Müdürü Semih Pala, Mali İşler Müdürü Burak Hepşengenç, Çobanoğlu Nakliyat firma sahipleri Bahattin Tay ve Caner Çetinel ve Krone Türkiye Satış Yöneticisi Kemal Sungar katıldı. Teslim edilen araçlar, Çobanoğlu Nakliyat’ın filosundaki ilk Krone treylerler olma özelliği taşıyor.

İHTİYACI OLAN GELİYOR

Semih Pala, “Kendi ürün gamımızda yurt içinde satılan her 4 treylerden en az biri Krone imzası taşıyor. Diğer taraftan rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki yurt içinde kimin treylere ihtiyacı varsa artık bizimle irtibata geçiyor. Bu başarının altında yatan en büyük etken bizim herkesten farklı olarak yürüttüğümüz direkt satış yöntemimiz. Çobanoğlu Nakliyat ile de yürüttüğümüz sağlıklı iletişim sayesinde çalışma fırsatı bulduğumuz için çok sevinçliyiz. İnanıyorum ki ekibimiz, Krone’yi çok kısa sürede çok daha büyük bir pazar payına ulaştıracaktır” ifadelerini kullandı.

TREYLERİN FİYATI UYGUN

Çobanoğlu Nakliyat firma sahiplerinden Bahattin Tay ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Krone’yi, bu sektörde çalışıp bilmeyen bir arkadaşımız olduğunu sanmıyorum. Aynı şekilde treylerlerinin uzun ömürlü ve sağlam olduğu konusunda da birçok nakliyeci hem fikir olmuş durumda. Son 2-3 senedir Türkiye’de çok önemli işlere imza atmaya başladılar. Biz de kendileriyle çok kuvvetli bir diyalog yakaladık. Krone’yi tercih etmemizin diğer bir nedeni de ödeme seçeneklerinin bizim açımızdan oldukça avantajlı olması. Uygun fiyata, uygun ödeme koşullarıyla bu kadar kaliteli ve sağlam bir treyler alabilme fırsatı verdikleri için tüm Krone yetkililerine teşekkür ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu