Advert Advert
Advert

Tuna, Tırsan'dan 100 adet treyler aldı

Lojistik firmalarından Tuna Uluslararası Lojistik şirketi 2018 yılına yatırımla girdi. Firma, filo yenileme ve genişletme çalışmaları kapsamında Tırsan'dan 100 adet treyler aldı. Tuna'nın 100 adetlik teslimatı 2018'in ilk filo alımı olarak tarihe geçti.

Tuna, Tırsan'dan 100 adet treyler aldı
Tuna, Tırsan'dan 100 adet treyler aldı Admin
Bu içerik 7101 kez okundu.

Kazakistan, Rusya, Ukrayna ve tüm Orta Asya ülkelerine karayolu taşımacılığı ve vagon nakliye hizmeti veren Tuna Uluslararası Lojistik, 2018 yılına yatırımla girdi. Firma, çift FH ayarlanabilir süspansiyon özelliğine sahip Tırsan marka treyleri teslim alaram filosunu güçlendirdi. Tırsan'ın Adapazarı Fabrika tesislerinde düzenlenen araç teslim törenine Sıtkı Civelek ve Serkan Güler ile firma yetkilileri katıldı. Araç teslim töreninde Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu'da hazır bulundu.

ÖZ MAL ARAÇLAR İLE TAŞIMA

Tuna Lojistik Ortağı Sıtkı Civelek, “Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan’a çalışan firmalar içerisinde en büyük öz mala sahip firmayız. Bunun yanında İran ve Irak taşımalarımız da önemli yer tutuyor. Yine Baltık ve Balkan ülkelerine yönelik verdiğimiz hizmetlerle öne çıkan bir firmayız. Kaliteli ürünleri ve sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağı ile vermiş olduğu sorunsuz hizmetlerden dolayı, filomuzu Tırsan ürünlerinden oluşturuyoruz. İnanıyoruz ki yeni aldığımız 100 adet araç ile hizmet kalitemizi daha da arttıracağız” dedi.

NUHOĞLU: ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Tuna Lojistik’in bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlarında Tırsan’ı tercih etmelerinden dolayı kutluyorum. Tırsan olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve her konuda müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. 100 adetlik bir filo yatırımı yapan Tuna Lojistik, müşteri memnuniyeti için çalışan, fark yaratan ve hizmet kalitesini sürekli artıran bir firmadır. Tırsan yatırımı ile önümüzdeki dönemde müşterilerine çok daha iyi, sorunsuz ve hızlı hizmet sunabilecekler. Biz bunun için varız ve sonuna kadar arkalarındayız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor