Advert Advert
Advert

Krone Türkiye'de çıtayı yükseltiyor

Treyler üreticisi Krone’nin finansal ve operasyonel kiralama alanlarında faaliyet gösteren şirketi Krone Fleet, Türkiye pazarındaki konumunu güçlendirdi. 500'ün üzerinde kiralık projeye imza atan Krone Fleet, 2018 yılında daha fazla müşteriye ulaşmak için esnek çözümler geliştirdi.

Krone Türkiye'de çıtayı yükseltiyor
Krone Türkiye'de çıtayı yükseltiyor Admin
Bu içerik 1678 kez okundu.

Krone Fleet Türkiye yöneticisi Kürşad Öztürk, geliştirdikleri sistem sayesinde son teknolojiyle üretilmiş araçlarda, araç başına senelik 10 bin Euro'ya kadar tasarruf sağlandığını söyledi. "Filo kiralama opsiyonuyla nakliye firmaları operasyonel maliyetler konusunda çok ciddi avantaj elde edecek" diyen Öztürk, operasyon süresince kiraların sabit olduğu ve aylık olarak ödendiği için firmaların nakit akışın da düzenli olduğunu ifade etti.

DEĞER KAYBINA SON

Krone Fleet Türkiye yöneticisi Kürşad Öztürk, “Sektörde sürekli artan bir rekabet var. Biz Krone olarak bu rekabete en modern tepkileri veriyoruz. Kiralama döneminde araçların tüm bakım, sigorta ve vergileri bize ait. İkinci elde değer kaybetme riski ise sıfır. Ekstradan sunduğumuz Krone Telematics hizmetiyle çok etkin bir filo yönetimi yapılabiliyor. Yani hem maliyet açısından ciddi avantajlar sağlayan hem de daha etkin bir filo yönetimine olanak tanıyan bir yapılanma içerisindeyiz” dedi.

BİLANÇOLAR NET

Şirketin borçluluğunu arttırmayan ve bu sayede kredi başvurularında olumsuz bir etken teşkil etmeyen bu yöntemin filo ihtiyaçlarının karşılanmasında üst sıralarda tercih edileceğini dile getiren Öztürk, şöyle devam etti: “Öz sermaye zorunluluğu olmayan finansman modeli olarak filo kiralama, şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamadaki tercihlerinde üst sıralarda yer bulabilir. Satın alma maliyetlerini iş ile ilgili başka bir yatırıma yönlendirebileceği bu model sayesinde aylık ödemelerin tamamını giderleştirerek vergi yönetimi de yapılabiliyor. Bu avantajları ile filo kiralama, şirket borçluluğunun artmasını önleyerek firma kredibilitesini olumlu yönde etkiliyor.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor