Advert Advert
Advert

Fevzi Gandur'un yatırımı Schmitz'e

Türkiye'nin lojistik firmalarından Fevzi Gandur Logistics, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Schmitz Cargobull'dan yana yaptı. Firma, siparişini verdiği 5 adet treyleri teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Fevzi Gandur'un yatırımı Schmitz'e
Fevzi Gandur'un yatırımı Schmitz'e Admin
Bu içerik 1597 kez okundu.

Schmitz Cargobull tarafından Fevzi Gandur Logistics'e satışı yapılan 5 adet SCS Mega Varios yarı römork, Adapazarı tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Fevzi Gandur Uluslararası Karayolu Genel Müdürü Alparslan Çağlayan ve Schmitz Cargobull Marmara Bölge Satış Müdürü Kaan Kayral ile firma yetkilileri katıldı.

70 YILDIR SEKTÖRDE

Müşteri taleplerine anında cevap verebilme adına araç yatırımlarına dönemsel olarak ağırlık verdiklerini dile getiren Fevzi Gandur Uluslararası Karayolu Genel Müdürü Alparslan Çağlayan, "Şirket olarak her türlü ticari mal ve eşyayı çalıştığımız hatta en hızlı ve ekonomik şartlarda alıcılarına ulaştırmayı kendimize misyon edindik. Bunu sağlamak içinde ekipman parkurunun en yeni ve modern araçlarla donatılması gerektiğinin farkındayız. Bu doğrultuda da sektöründe Avrupa’nın öncü markalarından Schmitz Cargobull'a yatırım yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Parkur yenileme projemiz kapsamında ikinci parti alımlarını yaptığımız bu araçlar önümüzdeki haftadan itibaren Doğu Avrupa yollarında ilk yüklerini alacak. 70'inci yılımızı kutladığımız bu sene içerisinde gerçekleştirdiğimiz ve devamını getireceğimiz yatırımlarla müşterilerimize daha iyi hizmet verebileceğimize ve rekabet gücümüzü daha da arttıracağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

SCHMITZ'TEN MÜŞTERİLER MEMNUN

Schmitz Cargobull Marmara Bölge Satış Müdürü Kaan Kayral ise konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı: "125 yıllık geçmişi ile faaliyet gösterdiği bir çok ülkede pazar lideri olan Schmitz Cargobull markasının ülkemize yatırım yapması, kalite ve fiyat gibi bir çok anlamda nihai kullanıcının lehine olmuştur. Maliyetleri minimize eden SCS Mega Varios treylerlerimiz ile tanıştırdığımız müşterilerimizin, bir sonraki alımlarında tekrar tekrar aynı ürünümüzü seçiyor olmaları, müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlandığı gösteriyor ki bu bizim için mutluluk ve onur verici bir durumdur. Her türlü şasi yüksekliğinde çekici ile kullanabilme imkanı sağlayan; dizaynı, son model Alman teknolojisi ile donatılmış Somunlu-Civatalı ve sıcak galvaniz ile kaplanmış şasisi ile SCS Mega Varios, operasyonel maliyetleri minimize etmesi ve yüksek 2. el değeri ile müşteri beklentilerini sağlamaktadır. Bu bağlamda, ülkemizin öncü firmalarından biri olan Fevzi Gandur Lojistik’in, geçmişten gelen tecrübeleri sonucunda, yeni hatlarında da bizleri tercih etmeleri ayrıca bir mutluluk kaynağımızdır."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor