Advert
Advert

Referans, 34 adet çekici aldı

İstanbul'da yapımı devam eden 3'üncü Havalimanı projesinde inşaat çalışmalarını devam ettiren Referans Altyapı İnşaat Lojistik şirketi, araç alımında tercihini Man'dan yana kullandı. Firma, 34 çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Referans, 34 adet çekici aldı
Referans, 34 adet çekici aldı Admin
Bu içerik 8154 kez okundu.

Man bayii Antoto tarafından Referans Altyapı İnşaat Lojistik şirketine satışı yapılan 34 çekici, inşaat şantiyesinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Referans Altyapı İnşaat Lojistik şirket ortakları Nurettin Uçar ile Servet Uçar’ın evsahipliğinde yapılan araç teslim törenine Man Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara ile İstanbul Şubesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Antoto'dan ise Yönetim Kurulu üyesi Hikmet Göksoy ve ekibi de hazır bulundu.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

“İstanbul’a gelmeden önce Ağrı’da ailemizin 5 adet Man kamyonu vardı” diyen Nurettin Uçar, “Bana göre hedefi büyük olanın tercihi de Man olur. Man’ı en iyi anlatacak kelime ekonomidir. Eklemeliyim ki, Man’ın genel müdüründen satış temsilcisine kadar herkesin iletişimi çok iyi. Her an ulaşabileceğimiz bir ekiple çalışmak bana güven veriyor. Araçların, yüksek teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan birçok özelliği var” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu