Advert Advert
Advert

Temsa alan çoğaldı

Şehirlerarası ve turizm taşımacılık sektöründe firmaların ilk tercihi haline gelen Temsa markalı otobüsler, kamunun da gözdesi oldu. Temsa son olarak İnönü Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi'ne 1’er adet Safir Plus teslimatı yaptı.

Temsa alan çoğaldı
Temsa alan çoğaldı Admin
Bu içerik 6104 kez okundu.

Temsa tarafından İnönü Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi'ne satışı yapılan Safir Plus otobüsler, düzenlenen tören ile teslim edildi. İnönü Üniversitesi Rektörlük binası önünde düzenlenen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen, Rektör Danışmanları Doç. Dr. İlhan Erdem, Yrd. Doç. Dr. Cemal Koyunoğlu, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Vekili Cevher Küçük ile idari personel ve Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş katıldı. Törende aracın sembolik anahtarı Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş tarafından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen’e teslim edildi. 50+1 koltuklu Safir Plus otobüs gerek üniversitede gerekse şehir içinde gerçekleştirilen etkinliklerde öğrenci ve personelin taşınmasında kullanılacak.

HEM KONFORLU HEM GÜVENLİ

İnönü Üniversitesi’nin ardından ikinci teslimat töreni ise Bozok Üniversitesi’nde yapıldı. Törene Bozok Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanı Ruhi Gençaslan ve Şube Müdürü Ahmet Arslan ile Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş katıldı. Safir Plus otobüs üniversitenin kültürel faaliyetlerinde kullanılacak.

Mahir Akkuş, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Şehirlerarasında olduğu gibi üniversitelerin etkinlerinde de artık konforlu ve teknolojik açıdan güvenli araçlar tercih ediliyor. Malatya’da 30 bini aşkın öğrenciye eğitim veren İnönü Üniversitesi ile Yozgat’ta yine 10 bine yakın öğrenciye eğitim veren Bozok Üniversitesi’nin tercihinin Safir Plus olması bizleri de mutlu ediyor. Safir Plus araçlarımızın hem İnönü Üniversitesi’ne hem de Bozok Üniversitesi’ne hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor