Advert
Advert

Tunacan 30 adet çekici aldı

İnşaat sektöründe ulusal ve uluslararası projeye imza atan Tunacan İnşaat, filo yenileme ve genişletme çalışmaları kapsamında 30 adet Ford Trucks kamyon aldı. Firmanın filosundaki Ford Trucks marka kamyon sayısı 55'e yükseldi. Yeni alınan kamyonlar, İstanbul-İzmir Otoyolu yapım projesinde kullanılacak.

Tunacan 30 adet çekici aldı
Tunacan 30 adet çekici aldı Admin
Bu içerik 8755 kez okundu.

Ford Trucks Bayii Büyükkarcı Otomotiv tarafından Tunacan İnşaat'a satışı yapılan 30 adet Ford Trucks 4142D inşaat kamyonunu, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslimat törenine Tunacan İnşaat Genel Müdürü Ferhat Tuna ve Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer ile firma personeli katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Büyükkarcı Otomotiv'den ise Satış Müdürü Şükrü Yılmaz ve ekibi de hazır bulundu.

Ford Trucks İnşaat Serisi, 12,7 litre Ecotorq motorla en zorlu koşullarda dahi sunduğu yüksek performans ile öne çıkıyor. 420 PS gücündeki yeni motor, 2150 Nm’lik tork üretim kapasitesiyle yerini aldığı versiyona göre yüzde 55 daha fazla çekiş gücü sunuyor. Yeni 6x4 ve 8x4 araçlar, kabinlerinin altındaki bu gücün sayesinde, her zaman yüksek performans gösteriyorlar. Damper, mikser ve pompa üstyapısına uygun 6x4 ve 8x4 araçlar, farklı kullanım şartları için optimum çözümler sunuyor. Bunun yanında, dayanımı kanıtlanmış 10 mm kalınlığındaki ve 500 MPa gücündeki şasi ve dayanıklı arka süspansiyon gibi artılar ise aynen korunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu