Advert

Fernas 30 adet Man çekici aldı

Ankara faaliyet gösteren Fernas Şirketler Grubu, 2017 yılı araç yatırım programı kapsamında tercihini Man'dan yana kullandı. Firma, 30 adet Man çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Fernas 30 adet Man çekici aldı
Fernas 30 adet Man çekici aldı Admin
Bu içerik 4885 kez okundu.

Fernas Şirketler Grubu'na satışı yapılan çekiciler, Man'ın Ankara’da bulunan fabrikasında düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Fernas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Nasıroglu ve Man Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ile firma yetkilileri katıldı.

YÜKSEK PERFORRMANS

Zorlu şantiye şartlarında arıza çıkartmayacak, güvenliği yüksek bir filo oluşturmak istediklerini belirten Fernas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Nasıroglu “En az yakıt ile üstün performans gösterecek ve şoförlere kolay kullanım sağlayacak araçları tercih ediyoruz” dedi.

YILLARIN DOSTLUĞU

Man Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ise konuya ilişkin şöyle konuştu: “Man ister bireysel olsun ister kurumsal, tüm müşterilerini yaşam boyu iş ortağı olarak görmekte ve bu felsefe ile onları düşünerek hareket etmektedir. Bu nedenle de kurduğumuz tüm dostluklarımız, uzun solukludur. Fernas Lojistik de bu iş ortaklarımız arasındadır ve daha uzun yıllar bu dostluğumuzun süreceğine inanıyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OSD destek verecek
OSD destek verecek
Negmar yüzde 50 indirim yaptı
Negmar yüzde 50 indirim yaptı