Advert

Onur Volvo ile büyüyor

Onur Taahhüt Taşımacılık şirketi yeni araç alımında tercihini Volvo'dan yana kullandı. Şirket, siparişini verdiği 128 adet Volvo kamyon ve çekiciyi teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Onur Volvo ile büyüyor
Onur Volvo ile büyüyor Admin
Bu içerik 6906 kez okundu.

Volvo Trucks distribütörü Temsa İş Makinaları tarafından Hırvatistan, Ukrayna, Tunus, Moldova, Suudi Arabistan, Umman, Ekvator Ginesi ve Türkmenistan’a hizmet veren Onur Taahhüt Taşımacılık şirketine satışı yapılan 111 adet Volvo FMX kamyon ve 17 adet Volvo FH çekici düzenlenen tören ile teslim edildi. Düzenlenen araç teslim törenine Onur Taahhüt Taşımacılık İkmal Müdürü Murat Çakmak ve Temsa İş Makinaları Kamyon Satış Grup Müdürü Kıvanç Kızılkaya ile Ankara Bölge Müdürü Utku Uzun katıldı.

Murat Çakmak, “Temsa İş Makinaları’nın Volvo Trucks distribütörü olmasının ardından iş birliğimizi son 1 yılda pekiştirdik ve daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz. Temsa İş Makinaları’nın özellikle Volvo Trucks ile iş birliğinden sonra, en büyük artısı elinde stoklu araç bulundurmasıdır. Lokomotif olarak Volvo Trucks’ın bizim için ayrı bir yeri var. Volvo Trucks’ı diğer markalarla kıyasladığınızda ilk maliyet yüksek gibi görünse de bunu yıllara yaydığınızda aslında çok daha iyi bir iş ortağı olduğunu ve size daha sonradan verdiğiniz paranın karşılığını işinize sağladığı faydalardan görebiliyorsunuz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Arazi Canavarı Jeep Gladiator!
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı
Shell'de engelsiz hizmet alanları arttı