Advert Advert
Advert

Sektörün gözdesi Scania

Karayolu taşımacılığının en çok tercih edilen markalarından Scania, farklı sektörlerin de tercihi olmaya devam ediyor. 2018 yılına hızlı başlayan ve ard arda yaptığı teslimatlara bir yenisini daha ekleyen Scania, gazete dağıtımının önde gelen firmalarından O.A.R Taşımacılık’a 6 adet G450 çekici teslim edildi.

Sektörün gözdesi Scania
Sektörün gözdesi Scania Admin
Bu içerik 3970 kez okundu.

Scania Yetkili Satıcısı Erçal Fındık Otomotiv tarafında O.A.R Taşımacılık’a satışı yapılan 6 adet Scania G450 çekici, Turkuaz Medya Samandıra tesislerinde yapılan törenle teslim edildi. Araç teslim törenine; O.A.R Taşımacılık şirket ortaklarından Osman Karataş, Aydın Karataş ve Recep Karataş ile Scania Satış Bölge Yöneticisi Ziya Yücel Çolak katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Erçal Fındık Otomotiv'den ise firma sahibi İbrahim Erçal ve Satış Müdürü Muhammet Demir'de hazır bulundu.

GAZETE DAĞITIYORUZ

Yeni araçlarını teslim alırken O.A.R Taşımacılık adına açıklamada bulunan Osman Karataş “Türkiye’nin en büyük gazete dağıtım firmalarından Turkuvaz Medya Grubu ve müşterilerinin yayınlarının Türkiye geneline dağıtımını yapmaktayız. Şirketimiz tarafından, dağıtımı yapılan ulusal ve yerel gazetelerin tiraj, satış, promosyon ve pazarlama faaliyetlerinin planlaması, gerekli raporların hazırlanarak ilgili birimlere bilgi akışının sağlanması görevleri yürütülmektedir. Amacımız, Türkiye Geneli optimum dağıtımı sağlayarak minimum iade ile maksimum satışı yakalamaktır. Bu amacımıza da güvenli ve hızlı bir şeklide dağıtımlarla ulaşabiliriz. Scania markasının bizi bu amacımıza kısa sürede ulaştıracağına inanıyoruz” dedi.

Taşımacılık sektörüne 1994 yılında giren ve 2007 yılında OAR Kurumsal ismi ile faaliyetlerine devam eden firma, C2 belgesine kayıtlı, AB normlarına sahip 45 adet araç ile yurtiçinin dışında başta Azerbaycan ve Gürcistan olmak üzere Avrupa’ya da taşımacılık gerçekleştirmekte.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirbaş eğitime destek verdi
Demirbaş eğitime destek verdi
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü
Lojistik sektöründe ambalaj çözümü